ארבל ונוימן הם פינקי והמוח בסרטון מצחיק שלועג לצמד השדרים הכי מושמצים במונדיאל

מבלי שהרגשנו המונדיאל בברזיל נכנס ליומו העשירי, ואם יש דבר אחד שמעיב על חגיגת הכדורגל הצבעונית הזאת מבחינתם של אוהדי הכדורגל בישראל הוא כמובן הצמד המושמץ של המונדיאל, השדר יורם ארבל והפרשן דני נוימן, שמצליחים עם הרבה כישרון להרוס את האוירה הנפלאה במשחקים אותם הם משדרים, ולהפגיז אותנו הצופים באינסוף קשקושים, טעויות מביכות, אמירות מיותרות, ובאופן כללי להפגין חוסר מושג כללי.

אז נכון, לא בטוח שהביקורות הקטלניות הרבות מוצדקות לגמרי, ואולי יש אלמנט של הגזמה בכל העניין, אך עם התחושות של הצופים אי אפשר להתווכח, והמסקנות הן חד משמעיות: נוימן לא מבין כלום בכדורגל, ארבל כבר הרבה אחרי השיא וסובל מבעיות ראיה חמורות, והצופים מעדיפים את הטלויזיה שלהם על Mute.

נוימן וארבל 2

הסטנדאפיסט מוטי אהרונוביץ’ יצר את סרטון הפרודיה המעולה הבא, אשר לוקח את הפתיח המוכר של “פינקי והמוח”, ושותל במקום צמד העכברים שמנסה להשתלט על העולם את דמויותויהם הנלעגות של ארבל ונוימן. הסרטון האלטרנטיבי הזה בהחלט יכול לשמש כפתיח לשידורי המונדיאל של ארבל ונוימן ובעיקר מצליח להצחיק אותנו הצופים המיואשים שבסה”כ ביקשו לראות מונדיאל בכיף, מבלי שיפריעו להם עם דיבורי סרק. תענוג.


לייק לפטריה בפייסבוק