זו ההפתעה המזעזעת שגילתה הילדה הזאת בתוך הקרמבו שלה

אחד הסימנים המובהקים לכך שהחורף כבר כאן הוא מדפי הסופרים והקיוסקים שהולכים ומתמלאים בקרמבו, חטיף החורף הישראלי האולטימטיבי שפורץ לחיינו אחת לשנה לכמה חודשים ספורים ואז נעלם כלא היה עם בוא הקיץ, עד הגשם הראשון הבא. אלא שאם גם אתם נמנים על חובבי הקרמבו, אולי כדאי שלא תמשיכו לקרוא את הפוסט הבא.

גולש ישראלי בשם תומר הרבון, פרסם אתמול על קיר עמוד הפייסבוק של קבוצת שטראוס תמונה מטרידה במיוחד, שמציגה קרמבו עם תוספת לא שגרתית: ערימה של נמלים שמצאו את מותן בין הקציפה לביסקוויט. אל התמונה המזעזעת ומעוררת הבחילה, צירף הרבון את הטקסט הבא: “זה מה שהאחיינית שלי הערב כמעט אכלה… נמלים מתות בתוך הקרמבו שלכם, וכן, האריזה היתה סגורה וזה (הקרמבו) נקנה מרשת סופרים מוכרת”.

קרמבו נמלים 1

כצפוי, הפוסט שפרסם תומר הפך ויראלי תוך זמן קצר וגרף מעל 2000 שיתופים וכמות דומה של תגובות מצד גולשים מזועזעים וממורמרים שלא ידעו את נפשם מרוב תסכול על כך שחווית הקרמבו שלהם לעולם לא תשוב להיות מה שהייתה בעבר. בעוד חלק מהגולשים טענו שגם הם נתקלו בנמלים בתוך הקרמבו בעבר, אחרים דווקא הטילו ספק באמינות התמונה וטענו שהיא נראית מזויפת, וכי נראה כאילו מישהו דחף בכוונה את הנמלים לתוך הקרמבו.

כך או כך, בין אלפי המגיבים, התקבלה גם תגובתה רשמית מצדה של שטראוס באמצעות אחת מנציגות שירות הצרכנים שלה: “היי תומר, בוקר טוב. מוזמן לציין פרטי התקשרות בפרטי כדי שנוכל להעביר לשירות הצרכנים של חברת יוניליוור. חשוב לי לשתף אותך שקרמבואים וגדילות עברו לבעלות חברת “יוניליוור”. לאחר שתשלים טלפון אעביר עבורם את הפניה כדי שיוכלו ליצור עמך קשר בהקדם ולתת מענה לפנייתך. שבוע טוב, ליאת, שירות צרכנים שטראוס”. גם התגובה של נציגת שטראוס הצליחה לעצבן חלק מהגולשים, לאור העובדה שבמקום להכריז שתבדוק את הנושא, גלגלה החברה את האחריות לחברת יוניליוור.

קרמבו נמלים תגובת שטראוס

להלן תגובת יוניליוור:

“חברתנו שמה בראש סדרי העדיפויות את איכות המוצרים, ועל כן כל מוצרי החברה עוברים בדיקות איכות קפדניות העומדות בתקני איכות בינלאומיים.

מבחינה של התמונה ולאחר התייעצות עם אנטמולוג (מדביר) מומחה, נראה כי מקור הנמלים אינו במפעל החברה, זאת מאחר שתהליך הייצור אינו מאפשר לשום נמלה לשרוד במצב המוצג בתמונה ובוודאי להיות ללא סימני קצף כלל.

הפניה טרם התקבלה בחברתנו. אנו קוראים לצרכן ליצור עמנו קשר על מנת שנוכל לוודא כי אכן מדובר במוצר של חברתנו ולשולחו לבדיקת מעבדה.

לכם הקוראים נותר לשפוט בעצמכם האם מדובר בתמונה אמיתית או בתעלול אינטרנטי מוצלח במטרה לפגוע בשטראוס.  בכל אופן, לא משנה מה התשובה, חלק מהגולשים כבר הודיעו שבעקבות התמונה לא יאכלו יותר קרמבו לעולם, ולגמרי אפשר להבין אותם. אם גם אתם, כמונו, לא יכולים להתאפק, פשוט תדאגו לבחון את הקרמבו שלכם לפני שאתם נועצים בו שיניים. אם אתם שואלים אותנו, אין סיבה לחשוש. בתיאבון.

קליק כאן לפרסום המקורי בפרופיל הפייסבוק של תומר הירבון

לייק לפטריה בפייסבוק