פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

שירי הסטלנים החדשים של עמיר בניון משגעים את הרשת

הזמר והיוצר המוכשר עמיר בניון משגע את הרשת בימים האחרונים עם סדרת שירים חדשים שפרסם בעמוד הפייסבוק שלו, שירים הזויים לחלוטין שנעים על הגבול הדק בין שירי ילדים לשירי סטלנים. בין שלל השירים המשונים של בניון תוכלו למצוא את “מרקו הסיפור האמיתי”, “קישקשתא – טראומת ילדות”, “חייו של גרגמל”, “חביתוש התעודד!” ועוד.

הכל התחיל בערב ל”ג בעומר, כשבעמוד הפייסבוק של בניון הועלו שלושה שירים שהקליט בניון במיוחד לכבוד החג: “הבלדה על סבא אליעזר”, “דירה להשכיר” ו”גבוה יותר, מהר יותר”.

הגולשים המופתעים לא ממש ידעו איך לאכול את היציאות המוזרות הללו, אך במהרה הגיבו באלפי לייקים, ושיתופים וגם במאות תגובות שחלקן מפרגנות וטוענות שמדובר באוסף שירים גאוני, וחלקן משוכנעות כי בעל הבית השתגע באופן רשמי או התדרדר לסמים קשים. כידוע, בניון נחשב לאמן אנטי ממסדי עם אג’נדות חברתיות ופוליטיות ברורות, וחוש הומור מתוחכם לא בדיוק נחשב לאחת התכונות הבולטות שלו.

העובדה הזו כנראה גרמה לכמה אתרי חדשות פופולרים להפליג בדמיונם ולטעון טענות מופרכות למדי על פיהן השירים הללו של בניות על מרקו, הדרסים ודירה להשכיר, בעצם מחביאים מאחוריהם מסרים פוליטיים נסתרים. אם אתם שואלים אותנו, מדובר בקשקוש מוחלט, וגם לזמרים כמו בניון מותר להשתולל מעט לפעמים, ולהעניק לגולשים שלו חוויה מעט שונה מהרגיל.

אתמול בערב, חרג ממנהגו מנהל עמוד הפייסבוק של בניון, דודו כהן, ופרסם בעמוד סטטוס אישי בו הוא מותח ביקורת על אותם גולשים וגופי תקשורת שקטלו את בניון על רצף השירים ההזוי ומסביר את האג’נדה מאחוריהם ומאחורי הפעילות של בניון בעמוד הפייסבוק שלו.

בכל אופן, אם אתם בעלי ראש פתוח ובא לכם לצחוק קצת, אתם מוזמנים להאזין לכמה מתוך השירים מעוררי המחלוקת של בניון ממש כאן ולשפוט בעצמכם האם משהו אצלו בראש השתבש, או לחילופין, כולנו איבדנו לחלוטין את חוש ההומור שלנו והיכולת להעריך יציאה מהשגרה ומהלך יח”צ גאוני. קליק כאן לעמוד הפייסבוק של בניון.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...