פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

גאוני: אוזניות מעוצבות בהדפסה תלת מימדית שמתאימות רק לאוזן שלכם

יש סיכוי לא רע שבעוד שנה או שנתיים, ממש אוטוטו, האוזניות הגנריות שאנחנו מחברים לטלפון כשאנחנו שומעים מוזיקה ונוטות להסתדר לא משהו בתוך האוזן (או סתם לנשור ממנה באופן ספונטני) – יעוררו בנו רגש נוסטלגי.

מי שיחליפו את הפריט הפרימיטיבי שאמור להתאים לאוזניים של כו-לם, הן ה- OwnPhones. אוזניות אלחוטיות שיודפסו במדפסת תלת מימד בהתאמה למבנה של כל אוזן ויעוצבו לפי הטעם של הבנאדם שמחובר לזוג האוזניים.

אז איך בעצם בונים לכל אחד אוזניות שישבו בול בתוך תעלת האוזן הספציפית שלו? מבקשים מהקונה לצלם את האוזן בכמה זוויות ולהעלות לאתר; המערכת מעבדת את הנתונים ושולחת את האוזניות להדפסה במדפסת 3D.

אבל אם כבר מדפיסים את החלק הפנימי של האוזניות, אין סיבה לא לעצב לבד גם את החלק החיצוני. כרגע קיימות אלפי קומבינציות עיצוב שונות, שנעות בין האוזניות הכי גיקיות שיכולתם לדמיין לבין אוזניות מוזהבות שנראות כמו תרגיל (לא בהכרח מוצלח) בשיעור צורפות.

ואם כל זה לא מספיק, אז אפשר גם לשלוט ברמת סינון הרעש של האוזניות. שזה אומר שאתם יכולים להעלים לחלוטין רעש של מכוניות, אבל לבחור לא לסנן קולות אנושיים סביבכם. ואם אתם בעניין של להיות מיזנטרופים עד הסוף, תשמחו לדעת שאפשר להדליק אור אדום באוזניות שיעביר לסובבים אתכם מסר תקיף של "אל תדברו איתי עכשיו ".

האיש שמאחורי האוזניות, ישראלי לשעבר בשם איתמר ג'ובני, גייס בקיקסטארטר סכום כמעט כפול ממה שדרוש כדי להתחיל לייצר את המוצר באופן מסחרי. אז אם בא לכם זוג, עדיין אפשר להשקיע בפרויקט (מינימום 149 דולר ותקבלו אותן הביתה באפריל הקרוב). אם אתם מעדיפים לחכות שהאוזניות יגיע לחנויות, אז קחו בחשבון שהמחיר יתחיל מ199 דולר ושזה ייקח לפחות חצי שנה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...