פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האשליה האופטית המטורפת הזו תגרום למציאות שלכם להתעוות

מבין אינסוף סרטוני האשליות האופטיות שעולים מדי כמה זמן לרשת, הסרטון הבא הוא ללא ספק אחד היותר מטורפים שנתקלנו בהם. מדובר בסרטון שכבר פורסם ברשת לראשונה בימיו הראשונים של יוטיוב, וכעת שוב זוכה לגל ויראלי, בעיקר בזכות האפקט המשוגע שהוא יוצר במוח שלנו.

הוראות העבודה פשוטות: הפעילו את הסרטון במסך מלא והתמקדו בנקודה האדומה המופיעה במרכז המסך. נסו להישאר מפוקסים ככל הניתן על הנקודה במשך דקה (עד סוף הסרטון). לאחר סיום הסרטון, הסיטו את מבטכם מהמסך והביטו אל חפצים ואנשים מסביבכם, ותגלו כי העולם כבר לא כפי שהכרתם אותו, מעין אפקט של הזיה טבעית או תחושה של עיוות המציאות אם תרצו, למשך שניות ארוכות.

לא מומלץ לחולי אפילפסיה ובעלי עיניים רגישות.כמובן, כדי להבטיח את שלומכם, גם אנחנו צפינו בסרטון כמה וכמה פעמים ונותרנו בחיים, כך שאין לכם ממה להיבהל. מדובר בסופו של דבר בחווייה ממש מגניבה המלווה בתחושת סחרור קלה שנעלמת תוך זמן קצר מסיום הצפייה.

אם אהבתם את הסרטון, אתם מוזמנים גם לצפות באשליית הדינוזאור המגה מגניבה, אשליית האנימציה המפתיעה, וגם באשליית התלת מימד הלא הגיונית. אם זה לא הספיק לכם, תוכלו למצוא כאן המון אשליות נהדרות נוספות ששווה להציץ בהן.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...