מעולה: ביצעו את שירו של ליונל ריצ’י “לאורך כל הלילה”, לאורך כל הלילה

צמד היוטיוברים המצליח, המופרע והמאוד מצחיק רט ולינק, הפכו להצלחה מסחררת ברשת אחרי שיצרו את אחד מסרטוני הפרסומת הכי מצחיקים בהיסטוריה, לשירות פחלוץ החיות של צ’אק טסטה. השניים העלו לרשת כבר עשרות סרטונים בשנים האחרונות, ואלה זכו לעשרות מיליוני צפיות.

לפני כשלושה ימים העלו השניים לרשת את הסרטון החדש שלהם, כחלק משיתוף פעולה עם מותג המסטיקים האמריקאי “Trident Gum”. כדי להוכיח עד כמה ארוך משך הפעולה של המסטיק, יצאו השניים לרחובות עם מגבר נייד ושני מיקרופונים, וביצעו את השיר “All Night long” (לאורך כל הלילה) של ליונל ריצ’י במשך לילה שלם או אם תרצו, 11 שעות ו- 8 דקות, שהן 128 הופעות רצופות של אותו שיר (!!).

כצפוי, שני החבר’ה השרוטים הללו, לא הסתפקו בביצוע דואט. במהלך ההופעה הארוכה, מהשקיעה עד הזריחה, הספיקו השניים להתפרץ למסיבות, להרקיד את העוברים והשרים ברחובות, להציק לאנשים ברכבת התחתית ואפילו להעיר חבר שלהם מהשינה באמצע הלילה לצלילי שירו הממכר אך המעט אדיוטי של ליונל ריצ’י. השניים לא הפסיקו לשיר לרגע, גם בזמן ביקוריהם בשירותים ואפילו תוך כדי אכילה כשרגע השיא נרשם במפגש הקורע עם שוטר מקומי שניסה לשים סוף לאירוע.

הסרטון המעולה שיצרו רט ולינק הוא מאוד מצחיק וכיפי במיוחד לצפייה. סרטונים נוספים של הצמד תוכלו למצוא בערוץ היוטיוב שלהם. כפרסומת, הסרטון עצמו לא מכיל שום אובייקט הקשור למסטיקים, מלבד הקישור בסוף הסרטון לעמוד הפייסבוק של המותג, כך שסביר להניח שאלא אם הצופה נשאר לצפות עד השנייה האחרונה, הוא לעולם לא ידע שצפה בפרסומת, ככה שיעילותו של הסרטון הפרסומת לא ברורה. בכל אופן, לנו לא אכפת. הרווחנו כמה רגעי קסם לשבת.


לייק לפטריה בפייסבוק