אתגר: האם תצליחו להביט בסמארטפון במשך שעה שלמה ברצף?

לפני כחודשיים הושק המכשיר החדש של סאמסונג, galaxy S4. מליוני מכשירים כבר נמכרו ברחבי העולם, וסאמסונג ממשיכה בכל הכוח במאמצי השיווק למכשיר הדגל שלה. הפעילו הבאה שיצרו בחברה, היא אחת מהיותר מגניבות שראינו לאחרונה. בלב ציריך שבשוייץ, בסמוך לתחנת הרכבת, הונחה מכונה מיוחדת הכוללת חיישן מיוחד המזהה תנועת עיניים, בדיוק כמו הפיצ’ר Smart pause המאפשר למכשיר הגלקסי החדש לדעת מתי אתם מסתכלים עליו, ומתי לא, ובכך למשל לעצור סרטון ברגע שאתם לא מביטים במסך.

כללי המשחק דיי פשוטים: ככל שתצליחו לבהות בחייישן שעל המכונה יותר זמן ברצף, כך תקבלו הנחה גדולה יותר בקניית המכשיר. הצלחתם לבהות בחיישן במשך שעה? זכיתם בגלקסי 4 חדש בחינם. על פניו, נשמעת כמו משימה לא מסובכת לביצוע, אך כמובן שבסמסונג לא ריחמו על המשתתפים וניסו להסיח את דעת המתמודדים במגוון דרכים משעשעות כמו נגני רחוב, טבח עם עגלה שעולה באש, ואופנוען שנכנס בעגלת פרחים.

מרבית המתמודדים במשחק המגניב הזה לא הצליחו לעמוד במשימה אך זכו להנחות משמעותיות לרכישת הסמארטפון, אך אדם אחד נחוש במיוחד, עמד בכל הפיתויים והצליח להגיע לשעה שלמה לקול תשואות הקהל. הסרטון המתעד את הפעילות המדליקה זכה עד כה למעל מליון וחצי צפיות, ואין ספק שמדובר בקמפיין גרילה מעולה ויצירתי.


לייק לפטריה בפייסבוק