פספסתם: נעליים בחינם בשדרות רוטשילד

אם יצא לך להסתובב בשדרות רוטשילד בתל אביב בחודש האחרון, ובמקרה נתקלת בעמוד מוזר ועליו שלט ופעמון, יש סיכוי טוב מאוד שאת לובשת כרגע נעליים חדשות שלא שילמת עליהן שקל.

במותג הנעליים היוקרתי ALDO, הריצו לפני מספר שבועות תעלול שיווקי נחמד בלב תל אביב. העוברים והשבים בשדרה הכי מפורסמת בתל אביב, השדרה של רחוב רוטשילד, נתקלו בעמוד ועליו שלט ממותג עם הוראות פשוטות ופעמון. הפעילות כוונה לנשים, ואלה שעצרו והקדישו תשומת לב למיצג יצאו מורווחות. הנשים התבקשו לעמוד על שטיחון קבלת הפנים שהונח למרגלות העמוד, ולצלם את הנעליים שלהן באמצעות אינסטגרם. לאחר מכן התבקשו הבנות לתייג את התמונה תחת #aldo ולציין גם את מידת הנעליים שלהן.

לאחר שהעלו את התמונה לאינסטגרם, ציפתה לבנות הפתעה נחמדה ביותר. מאחוריהן ומשום מקום בעצם, הגיחה עגלת מתנה על גלגלים, ובתוכה חיכתה מתנה מקסימה: זוג נעלי אלדו חדשות. כמו תמיד בפעילויות גרילה מהסוג הזה, הפעילות כולה צולמה במצלמות נסתרות ותפסה את ההתרגשות וההתלהבות של בנות תל אביב לאור החוויה המשולה עבור הרבה בנות לזכייה בלוטו, חוויית קבלת נעליים מהממות בחינם.

במסגרת הפעילות תוייגו יותר מ-500 תמונות של זוגות נעליים אקראיות והפעמון לא הפסיק לצלצל לרגע. באלדו נהנו מחשיפה של כמליון גולשים לקמפיין, שאיכשהו אף אחד מהם לא סיפר לנו על זה. צפו בסרטון הפעילות.


לייק לפטריה בפייסבוק