פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האזעקה החלה לפעול בתאטרון, השחקנים השלימו את ההצגה בחניון תת קרקעי

האזעקות הרבות שהפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו בשבוע החולף ומאז תחילתו של מבצע "צוק איתן", מצליחות להפתיע אותנו פעם אחר פעם ולתפוס אותנו לא מוכנים בשלל וסיטואציות ומקומות מוזרים. ובכל זאת, למרות הפחד ואי הנוחות, את רצף האזעקות שנשמע קצת אחרי השעה 9 בערב שבת, הקהל והשחקנים ששהו בתיאטרון תמונע יזכרו עוד הרבה זמן, ואולי אפילו בתור חוויה חיובית.

כעשר דקות לפני סיומה של ההצגה "לך לך מארצך", נשמעו לפתע צופרי האזעקה, והנהלת התאטרון החליטה לפנות את הקהל והשחקנים לחניון התת קרקעי במקום. לאחר סיום האזעקה הראשונה ביקשו השחקנים לחזור לבמה ולהמשיך בהצגה אלא שאז נשמעה אזעקה נוספת, והנהלת התיאטרון קיבלה החלטה לא להמשיך את ההצגה.

הקהל שנכח במקום התאכזב לנוכח העובדה שלא יזכה לראות מה קורה בסוף ההצגה ואז, ברגע שכנראה אין יותר ישראלי ממנו, החליטו השחקנים להמשיך את ההצגה עד לסיומה, בתוך המרחב המוגן. וכך, תוך דקות ספורות, עזר הקהל לשחקנים לארגן מתחם במה מאולתר, ואת המוזיקה המלווה את ההצגה השמיעה נואית קדם, אחת השחקניות בהצגה באמצעות האייפון שלה. קדם גם שלחה לנו את הסרטון המרגש הזה, המתעד את סיום ההצגה בחניון התת קרקעי כפי שצילם אחד הצופים.


"בכיתי כשהשתחוונו בסוף וגם הבמאי היה על סף דמעות" סיפרה קדם לעכבר העיר והביעה את התחושות שלה במצב ההזוי שנוצר: "פתאום התקיים מגע בין הקהל לשחקנים. זה נורא מוזר ששחקנים יוצאים באמצע ההצגה יחד עם הצופים" ובכל זאת, היא מוסיפה: " היה בזה משהו מאוד יפה ומרגש".

אגב, ההצגה "לך לך מארצך" מספרת באופן אירוני על חבורת ישראלים שירדו מהארץ ולכל אחד סיפור אישי משלו והתמודדות עם הגעגועים הרבים לארץ, מה שרק הגביר את הטוויסט הקומי באותו ערב. אתם מוזמנים להריץ את הסרטון קדימה ולצפות ברגעי הסיום של ההצגה, בהם משתחווים השחקנים הנרגשים לקול תשואות הקהל.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...