הבחור הזה התעורר בבוקר אחרי מסיבה וגילה את השותף שלו עושה את הדבר הבא

אחד הדברים היחידים שיכולים להרוס מסיבה ביתית משובחת, לפחות עבור המארח, הוא הרגע הזה בו מתעוררים בבוקר ומגלים את הררי הזבל והחורבן שהשאירו אחריהם כל החברים, כולל מפגעים הזויים שבחיים לא הייתם שמים לב שמתרחשים בזמן שכולים שתויים ומבסוטים במסיבה.

כשהבחור הזה התעורר אחרי המסיבה הסוערת שארגנו הוא ושותפו לדירה, הוא ציפה למצוא בדיוק את אותה תמונה מוכרת ומבאסת, אלא שאז הוא שמע שמהמטבח עולים קולות מוזיקה מוזרים ולא אופייניים לשעת בוקר מוקדמת. חמוש במצלמה, הוא יצא מהחדר והחל לרדת קומה לכיוון הסלון, שם חיכה לו מחזה  משעשע במיוחד מצד שותפו לדירה.

השותף, שדברים טובים מדי כנראה קרו לו במסיבת ליל אמש,  התעורר עם מצב רוח מרומם במיוחד והחליט לנקות את הבית ולפנק את עצמו בריקוד זוגי רומנטי משותף ברחבי הסלון, רק הוא והמגב, כשהוא חמוש בבוקסר בלבד ולצלילי השיר הקלאסי “Morning Train”, בסיטואציה מצחיקה במיוחד שעלולה לגרום לכם לחשוב לכמה רגעים שניקיון זה בכלל כיף.

כמו שאתם כבר מבינים, הצלם לא פספס הזדמנות להביך את שותפו בפומבי והסרטון החמוד הזה מצא את עצמו במהרה ברשת, שם צבר כבר מעל מיליון צפיות וכנראה דווקא הועיל לשותף המרקד שצבר כמה נקודות זכות אצל הליידיז.

לייק לפטריה בפייסבוק