פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

המודעות המבריקות האלה משתמשות באשליות אופטיות כדי לעודד אימוץ של בעלי חיים

אם בעלי חיים יקרים ללבכם, ואם גם אתם הורים גאים לחתול, כלב, או כל בעל חיים אחר, גם אתם ודאי יודעים כמה חשוב להעלות את המודעות לחשיבות אימוץ חיות מחמד חסרות בית. זו גם הסיבה בגללה כשנתקלים בקמפין הנפלא הבא, אי אפשר שלא להעריך את היצירתיות והיופי שלו.

הצלם אמול ג'דהב יחד עם המעצב הגרפי פרנאב בייד, שניהם עובדים יחד בחברת פרסום מוכרת בעיר מומבאי שבהודו, השתמשו בתאורה מתאימה ובפריימינג מדויק על מנת ליצור סדרה של 3 מודעות מעולות, שכל אחת מהן כוללת 2 תמונות שונות שנוצרות בזכות אשליה אופטית.

כך למשל, כשמביטים במודעה הראשונה, מבחינים במבט ראשון בזוג הורים טריים שרוכנים מעל בנם התינוק. אולם, כשמעיפים מבט נוסף אל התמונה ומתרכזים רק בחלק הפנימי שלה, ניתן להבחין בקוי המתאר של כלב יחד עם הכיתוב "תמיד יש מקום לעוד אימוץ", הסלוגן שמלווה את הקמפיין, הצילום הופך עצמתי ומרגש במיוחד.

מודעות אימוץ חיות 1

קמפיין המודעות הזה נוצר עבור עמותת "World for all" ההודית, שבין שאר הפעילויות שלה לשמירה והגנה על בעלי החיים, מספקת בית זמני לבעלי חיים נטושים ומסייעת במציאת בית קבע עבורם. כפי שניתן לראות, התוצאה הספית מהפנטת, והושגה כמעט ללא שימוש בתוכנות עריכה.

3 המודעות נוצרו על מנת לקדם יום אימוץ מיוחד שהתקיים לאחרונה בעמותה, ואפשר לומר שהן לגמרי עשו את העבודה. לאורך תקופת הפרסום גדלה תנועת המבקרים במקלט החיות של העמותה פי 2, וביום האימוץ נרשמו קרוב ל-50 אימוצים, 50 בעלי חיים שזכו לחיים חדשים.

הנה שאר המודעות לפניכם:

מודעות אימוץ חיות 2 מודעות אימוץ חיות 3

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...