אדל העלתה לבמה ילדה בת 12 שסובלת מאוטיזם וביצעה איתה את “Someone like you”

הצופים שהגיעו לחזות בהופעה חיה של הזמרת הבריטית אדל שהתקיימה לפני כשבוע בעיר מנצ’סטר שבאנגליה, זכו לחוות רגע מרגש ויוצא דופן. במהלך ההופעה השגרתית, העלתה הזמרת הפופולרית אל הבמה מעריצה בת 12 וביצעה איתה יחד את אחד השירים הכי מפורסמים שלה “Someone Like you”, בביצוע שלא השאיר עין אחת יבשה באולם וגרם לקהל להריע בתשואות רמות.

על פי הדיווחים, אמילי טמאם, מעריצה מושבעת של אדל אשר סובלת מאוטיזם, הפרעות קשב וריכוז ותסמונת אהלרס דנלוס, תסמונת קשה וחשוכת מרפא אשר פוגעת במפרקים והעצמות בגוף, עמדה בקהל והניפה שלט עליו נכתב “החלום שלי הוא לבצע שיר עם אדל”. כאמור, הזמרת שהבחינה בשלט, הזמינה אותה אל הבמה והגשימה לה את החלום עם ביצוע מצמרר שהחל עם סולו של אמילי בזמן שאדל משלהבת את הקהל ברקע, והמשיך עם דואט משותף.


הסרטון שצולם על ידי אחד הצופים בקהל, מעניק הצצה לדקה וחצי מתוך הביצוע, ולמרבה האכזבה נקטע בדיוק בשלב בו אמילי, זמרת מוכשרת לכשעצמה שהשתתפה לפני כשנתיים בתכנית “לבריטניה יש כישרון”, נותנת בראש עם הפזמון.

למרות שאמילי סובלת מבעיות חברתיות בעקבות האוטיזם שלה, אביה ריי סיפר בראיון בעקבות המחווה של אדל, כי בתו בת ה-12 מרגישה מאוד בנוח על הבמה. “אמילי נאבקת בכל יום כשהיא נמצא בסיטואציות חברתיות עם כמות מצומצמת של אנשים, אבל מאז שהיתה בת שנתיים והחלה לשיר, היא כבר ביקרה על כמה וכמה במות והיא תמיד רגועה יותר כשהיא עומדת עליהן”.

אמילי זכתה להמון מעריצים חדשים באותו ערב, ורבים מהנוכחים באולם ביקשו להצטלם איתה בסוף המופע. “ממש מקסים מצידה של אדל לעשות כזה דבר, היא ממש לא היתה חייבת” סיכם האב המאושר והוסיף: “אמילי רצתה להוכיח לאנשים בעלי מוגבלויות ששום דבר לא צריך לעצור אותם מלהגשים את החלומות שלהם, ואדל סייעה לה בכך”.

באמצעות: Bury Times

לייק לפטריה בפייסבוק