פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הסולניות בלהקת הבנות הזאת מנסות לשיר תוך כדי שהן מענגות את עצמן (וידאו)

בלהקת האלקטרו-דאנס הגרמנית ADAM הכוללת שלוש סולניות מתוקות, חיפשו דרך מקורית ויצירתית לקדם וליצור באז סביב הסינגל החדש שלהם Go To Go. אחרי הצפייה בסרטון הבא, שהוא גם הקליפ הרשמי שמקדם את השיר, אפשר לומר בביטחון שהמשימה הוגדרה בהצלחה, עם אחד הקליפים היותר נועזים והזויים שיצא לנו לראות לאחרונה.

הסרטון מציג את שלוש הבנות כשהן שרות את מילות השיר שלהן, ולכאורה לא נראה כאילו משהו לא שגרתי מתרחש לנגד עיננו, אלא שהטוויסט הסודי והמופרע משהו בקליפ הזה, טמון בעובדה ששלוש הבנות תמימות המראה מענגות את עצמן באמצעות צעצוע מין תוך כדי שירה.


כפי שתוכלו לראות בסרטון, תחילה נראות הבנות מעט נבוכות מהסיטואציה, אך ברגע שהיצר המיני משתלט עליהן, והויברטור מתחיל לעשות את שלו, איכות השירה שלהן יורדת פלאים, והפנים שלהן מתמלאות בפרצופים מלאי תשוקה ועונג, תוך שהן מנסות לשמור על הקצב ולשיר כרגיל.

הסרטון הלא שגרתי הזה גרף קרוב ל-5 מליון צפיות מאז עלה לרשת לפני כשלושה ימים, ואפשר כמובן להבין את הסיבה לבאז מסביבו בעקבות הקונספט המפתיע, שודאי מושך גברים רבים וגם נשים סקרניות לצפות בקליפ. מה דעתכם. גימיק מטופש וזול או קליפ לגיטימי? מוזמנים לשתף אותנו בתגובות.

גיף 1 גיף 2 גיף 3

באמצעות: Gizmodo. Buzzfeed

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...