פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סדנאות פסיפס ליצירה – חוויה משפחתית לשבת 2019

פסיפס או בכינויו האחר שלו מוזאיקה, זאת אומנות של צירוף פיסות חומר זעירות שמתלכדות יחד ליצירה. החתיכות הקטנות הללו שמתחברות להן יחד נקראות בשם : תזרות – משמע קובייה, מילה שמגיעה מהשפה הרומית. יש סוגים רבים של תזרות, כגון אבן, זכוכית, חימר, חלוקי נחל, חתיכות שיש או פורצלן ועוד.

היום באומנות המודרנית, חפצים שנועדים בכלל להיזרק, הופכים להיות חומר יצירה משולם. ניתן להכין עבודות פסיפס מצדפים, חרוזים, פקקי משעם ושברי מראה ועוד. את כל החוויה הזאת של היצירה שמתחילה ממחזור, בכלל ניתן לחוות בסדנת פסיפס לילדים ומבוגרים כאחד. חוויה מיוחדת של הורים וילדים שממנה יוצאים עם מזכרת ותוצר שימוש ודקורטיבי קסום ומיוחד.

פסיפס

סדנת פסיפס מחברת

כשם שהפסיפס מבקש להתחבר ליצירה, כך גם הפעולה גורמת לחיבור בין הנפשות בחלל. כל אחד מוזמן להגיע בימי חול או בשבת קסומה שכל המשפחה יחד וליהנות מסדנה חווייתית של יצירת עבודות פסיפס שהיא אומנות לכל דבר. מדובר באומנות שהיא ממכרת שיש לה גם סגולות ריפוי מרגיעות של הנפש והגוף גם יחד.

לכן לא בכדי, סדנאות יצירה משפחתיות בשבת תהייה רעיון נפלא לבילוי קסום ומשפחתי תהייה רעיון עוד יותר נפלא להרגעת הרוחות או מתחים בבית ולאיחוי הכעסים ותצליח להשיב את האהבה, האחדות והביטחון, כשכולם יחד עטופים ביצירה שמחדירה בעיקר רוגע, שקט נפשי ומחשבות חיוביות.

מה ניתן לעשות בסדנא?

בסטודיו אליו תגיעו תיחשפו לכל האומנות העתיקה שעשתה שימוש בפסיפס, תלמדו את הטכניקה הנכונה לעבוד עם כל סוגי הפסיפס, תתנסו בהכנת שלט כניסה מרשים מפסיפס, תוכלו ליצור עבודות מרשימות לגינה שלכם, לפנים הבית ומזכרות יפיפיות לכל אדם יקר לכם, לדוגמא: עיצוב ועיטור של שולחנות קטנים, כדים וצלחות ובקבוקים, עיטור גופי תאורה, אריחים צבעוניים לקיר, תמונות קיר מפסיפס או קישוט פסיפס למראה ועוד.

מה לומדים בסדנא למתחילים?

בסדנה משפחתית לפסיפס תיחשפו לכל החומרים והעזרים שמיועדים לעבודות פסיפס, תוכלו לבחור יחד יצירה משפחתית שאותה תיצרו על גבי עץ או על שולחן, על מראה או בכלל למסגר תמונה משפחתית יחד. תקבלו כלים שתיישמו אותם בעבודות פסיפס שתוכלו לעשות לבד בבית.

סדנאות פסיפס מתאימות לכולם, מקטן עד גדול. ניתן לערוך גם סדנאות למבוגרים במסגרת יום הולדת, גיבוש של עובדים, סדנת גיבוש ועוד. כל מה שקשור לחיבור בין יכול להתמזג עם סדנת פסיפס מרגיעה ושלווה.

נכתב באדיבות : עבודות פסיפס ומוזאיקה – CAYA

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...