פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כך תעסיקו את הילדים בקיץ

הילדים לא עומדים לבלות את כל החופש הגדול בקייטנה והתפקיד שלנו כהורים הוא למצוא פתרונות לזמן הפנוי. החל מטיול משפחתי, דרך פעילויות בבית ועד נופש בחו"ל – הנה כמה הצעות מעניינות

החופש הגדול מציב אתגר משמעותי בפני ההורים. קודם כל, הם נדרשים להיערך לימי החופש מבחינה כספית ולממן קייטנות, פעילויות ושורה ארוכה של בילויים. הבילויים מתחילים ביום הראשון של החופש הגדול ומסתיימים רק כשהתלמידים מתרגלים מחדש לשגרת של בית הספר ומערכת החינוך.

מעבר לכך, הילדים מטבע הדברים לא מבלים את כל החודשיים של החופש הגדול במסגרת מסודרת של קייטנות ולכן יש צורך למצוא עבורם פתרון לזמן הפנוי. אותו פתרון אמור להתכתב עם ימי החופשה של ההורים ועם דרישות דומות של עובדים שכירים בכל המשק.

קרדיט: Pixabay.com

מה ההבדל בין טיול בארץ לחופשה בחו"ל?

הורים שמחפשים פתרונות לזמן הפנוי בחופש הגדול צריכים לדעת כיצד להעסיק את הילדים. הדרך הפשוטה והבטוחה לעשות זאת היא לצאת לטיול משפחתי ברחבי הארץ או בחו"ל. היתרון של טיול בארץ הוא שאין צורך בהתראה ארוכה כדי לצאת אליו ואפשר לתכנן אותו גם באופן ספונטני, בעוד החיסרון הוא שכל אתרי הבילוי צפויים להיות עמוסים.

במידה והתקציב מאפשר זאת כדאי לקחת את הילדים לחו"ל. משך החופשה מעבר לים תלוי בצרכים של ההורים, בגיל הממוצע של בני המשפחה ובאישורי לימי חופש מהעבודה. כמו כן, במסגרת חופשות בחו"ל יש המון הצעות שרלוונטיות להורים לילדים ובהן קרוזים באניות פאר, לינה בריזורט עם פעילויות או טיולי כוכב בארצות הברית ואירופה.

הפעילויות שבין הפעילויות

כמובן שרובנו לא באמת יכולים להעביר את כל החופש הגדול בנופש ולכן אנחנו צריכים למצוא פעילויות למה שקורה בין האירועים המרכזיים. כאן ההמלצה העקרונית היא לעקוב אחר פרסומים באמצעי התקשורת, לבדוק איזה אירועים מאורגנים על ידי הרשות המקומית במרחק הליכה מהבית ואולי לבקש עזרה מחברים, קרובים ובני משפחה.

צרת רבים היא כידוע חצי נחמה ואין כמו החופש הגדול כדי להוכיח את זה. בחופש הגדול לגיטימי לגמרי לדרוש מהורים אחרים לשמור גם על הילדים שלנו, ובתמורה להציע שירות דומה כאשר כל השאר כבר לא יכולים לקחת חופש מהעבודה. במסגרת השהות המשותפת ניתן לנצל את הזמן כדי לשחק במשחקי קופסא, לבצע פעילויות יצירה או לצפות בסרטים ובסדרות בלי לצאת מהבית.

כמו כן, יש דברים שילדים בכל הגילאים אוהבים לעשות והם אפילו לא דורשים מאמץ מההורים. מומלץ למשל לשלב משלוחי פיצה בארוחת הערב כדי לרענן את השגרה השוחקת, לתת לילדים תחומי אחריות חדשים ולהציע להם כרטיסים למופעים. כל זה יעסיק את הילדים למשך הקיץ ויבטיח שהם יחזרו הבית עייפים ומרוצים. בסופו של דבר, זה המטרה העיקרית שלנו כהורים ותנאי לחופש מוצלח.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...