30 סטטוסים מצחיקים שהורים ישראלים שבורים כתבו על הילדים שלהם

כל מי שהחליט שהגיע הזמן להביא ילדים לעולם יודע שהחל מהרגע בו העולל הקטן מגיח לאוויר העולם ועד בערך אין קץ, החיים שלכם כפי שהכרתם אותם כבר לעולם לא יהיו אותו הדבר. טיפול בילדים הוא משימה מאוד לא פשוטה שעשויה לגרום גם לאדם היציב ביותר לאבד את השפיות שלו, ולכן הטבע נחלץ לעזרתנו ומעניק לנו את היכולת לאפשר לאהבה שלנו לגבור על החששות, הייאוש והמחסור בשעות השינה. כמובן, כדרך הטבע, נשים מצליחות להסתגל במהירות לסיטואציה ותמיד לנחות על הרגליים. אלא שבצד הגברי, העניינים לא תמיד הולכים חלק.

עמוד הפייסבוק הנהדר אבא פגום נוצר למען אותם אבות בדיוק, אלה שמנסים בכל כוחם להיות טובים בטיפול בילדים אבל איכשהו בסוף הכל תמיד מתפקשש להם והולך הפוך. בעמוד שנוצר לפני כשנתיים על ידי סהר בן הרוש, אב פגום לילדה בעצמו, מתפרסמים בכל יום תמונות וסטטוסים קורעים של הורים מיואשים, גברים ונשים, שמשתפים את הגולשים בתלאות הפרטיות שלהם בכל הנוגע לגידול הילדים. מיותר לציין שהתמונות זוכות לפופולריות רבה וקשה למצוא אבא טרי שלא מקבל המלצה חמה לעקוב אחרי אבא פגום.

אספנו עבורכם 30 סטטוסים מצחיקים נבחרים של הורים פגומים מתוך העמוד ואם אתם רוצים אתם מוזמנים לבקר בדף הפייסבוק או פרופיל האינסטגרם של אבא פגום. זהירות, אתם עומדים לצחוק הרבה.

אבא פגום: פייסבוק | אינסטגרם

חשוב לזכור

מסיבה לפנים

עידן התמימות

סך הכל לגיטימי

תחליפים בריאים

ארוחת עשר

סה”כ לגיטימי

תמצית ההבדל

חלומות פז

העיקר הכוונה

סוד כמוס לפרה ולסוס

ריפוי בעיסוק

ההבדלים

תובנות מאוחרות

ניקיון יסודי

לייק לפטריה בפייסבוק