פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

צפו: סולן להקת סטיינד עוצר את ההופעה כדי למנוע הטרדה מינית של בחורה צעירה בקהל

בשבוע שעבר, התקיים פסטיבל RockFest בקנזס שבארצות הברית, במסגרתו הופיעה גם להקת Stained הפופולארית. כידוע, במהלך הופעות רוק בסגנון הזה, צעירים רבים נוהגים לבצע קראוד-סרפ (גלישת קהל), כשהם מורמים לאויר ונישאים על זרועותיהם של האנשים בקהל  שמעבירים אותם מצד לצד.

אלא שבמהלך ביצוע אחד הלהיטים של הלהקה, הבחין לפתע הסולן ארון לואיס (מוזמנים להריץ לזמן 0:35) במספר גברים המנצלים את העובדה שאחת הנערות נישאת על כתפי הקהל בכדי לגעת בה ולהטריד אותה מינית בתוך כל הבלאגן. לצערנו, הטרדות מהסוג הזה הן שכיחות בסיטואציות הללו, אך התגובה המפתיעה של סולן סטיינד הייתה יוצאת דופן ומאוד לא טריוויאלית וכזו שכדאי ללמוד ממנה.


לואיס עצר את ביצוע השיר, והחל לצעוק לעבר חבורת המטרידים: "תקשיבו ותקשיבו לי טוב חבורת חלאות. הילדה הזו שם בקהל היא בסה"כ בת פאקינג 15, ואתם, חתיכות חרא שכמותכם, מטרידים אותה ונוגעים בה בזמן שהיא על הידיים של הקהל. האמהות המזו**נות שלכם צריכות להתבייש בעצמן".

הסולן העצבני לא נרגע, והמשיך לצעוק אל עבר אותם גברים לקול תשואות הקהל התומך, תוך שהוא מאיים עליהם שאם לא יפסיקו מייד הוא יצביע עליהם ויגרום לכל הקהל מסביבם לפוצץ אותם במכות. רק אחרי שניות ארוכות של קללות וגידופים, נרגע לואיס וההופעה המשיכה כסדרה, לא לפני שהוא מסכם ואומר: "עכשיו בנות, אתן רשאיות להמשיך בקראוד סרפינג בביטחה".

אם נתעלם לרגע מהקללות העסיסיות, התגובה הזאת של לואיס ראויה לשבח. הטרדות מניות אמנם מתרחשות בכל מקום וברוב המקרים לא ניתן למנוע אותן. לעומת זאת, במצבים כאלה, בהם הכל מתרחש לנגד עיניהם של אלפי אנשים, זוהי חובה מוסרית לנסות ולעשות מעשה בכדי למנוע זאת. סולן הלהקה ניצל בחכמה את מעמדו ואת תשומת הלב של הקהל ולימד אותם שיעור שחלקם ודאי יקחו איתם הביתה ויזכרו עוד הרבה זמן. שאפו.

באמצעות: NRG

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...