המשאלה האחרונה של ארון: תנו חמש מאות דולר טיפ למלצרית (וידאו)

לפני מותו, ביקש ארון קולינס ממשפחתו בקשה אחרונה דיי מוזרה. ארון ביקש ממשפחתו לאכול בפיצריה ולהשאיר למלצרית טיפ של חמש מאות דולר. ארון מאוד אהב בני אדם ועזרה לזולת אך אף פעם לא היה לו מספיק כסף כדי להגשים את החלום הזה בכוחות עצמו. שלושה שבועות לאחר גיל 30 הוא נפטר ממחלה, ואחיו הגדול סת’, החליט להגשים עבורו את משאלתו האחרונה.

אולם, גם סת’ קולינס הוא לא איש עשיר, והסכום שהתבקש להשאיר כטיפ לא היה ברשותו. לצורך ביצוע משאלת ליבו של אחיו (שביקש לעשות זאת לפחות עשרים פעמים), הקים קולינס אתר מיוחד, בו הוא פנה אל הגולשים, סיפר על צוואתו של אחיו, וביקש עזרה בגיוס הכסף. המשימה הייתה לא פשוטה אך לאחר מספר שבועות הצליח קולינס לגייס את חמש מאות הדולרים באמצעות טוב ליבם של חברים וגולשים שהסיפור נגע לליבם. בנוסף, הבטיח קולינס באתר כי בכל פעם שיגויסו 500 דולרים הם יוענקו למלצר אחר כטיפ והתיעוד יועלה לאתר.

בדיוק כפי שביקש אחיו, יצא סת’ עם המשפחה הקרובה לפיצריה השכונתית, ומילא אחר משאלתו של ארון. בסיום הארוחה, קרא האח למלצרית, סיפר לה את הסיפור המרגש והעניק לה מעטפה עם 500 דולרים. המלצרית הייתה גמובן מאוד נרגשת ומופתעת ונשבעה שתספר את הסיפור הזה למשך כל ימי חייה. כל האירוע הזה תועד במצלמה ועלה לרשת לפני כשלושה ימים. מאז גרף הסרטון כמיליון וחצי צפיות לשמחת המשפחה.

מאז פרסום הסיפור והסרטון, הצליחה המשפחה לגייס באמצעות הגולשים מעל עשרת אלפים דולר. בזמן הקרוב הם יחולקו באקראי בין מלצרים מאושרים שלא יודעים מה מחכה להם בפעם הבאה שיגישו פיצה. הסיפור המרגש והמוצלח הזה מוכיח שוב את כוחה של הרשת והוא מצטרף להמון סיפורים אחרים בהם מגלה טוב ליבם של בני אדם, ומתוך סיפור עצוב, נולד סיפור שמח. אם הסיפור נגע לליבכם כמובן שגם אתם מוזמנים לתרום באתר שהקים סת’ לזכר אחיו, וגם להכיר את האח שכבר לא יגיע לגיל 31 אך לבטח לא ישכח על ידי הרבה אנשים.


לייק לפטריה בפייסבוק