פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

קשישה בת 98 הוציאה שוב רשיון נהיגה רק כדי לעזור לחברתה הטובה

מוגש בחסות גיל פז – בתי אבות פרטיים

קשה להאמין שאבלין, הקשישה המדברת למצלמה בסרטון המרגש הבא, היא עוד רגע בת 98. אבלין מתגוררת במרכז קהילתי לקשישים, סוג של בית אבות אם תרצו, ביחד עם חברים רבים אחרים. עד לא מזמן, קו אוטובוס מיוחד היה עובר במקום פעמיים בשבוע ומסיע את הקשישים לסופרמרקט הקרוב, שם יכלו לערוך קניות ולהתאוורר מעט. אלא שאז, בלי שום הודעה מוקדמת, בוטל קו האוטובוס המיוחד, והקשישים נותרו תקועים במרכז הקהילתי.

כשג'וייס, חברתה הטובה של אבלין, סיפרה לה כי היא כעת כשקו האוטובוס בוטל תאלץ לעבור להתגורר במקום אחר, החליטה אבלין לעשות מעשה ולעזור לשאר חבריה הקשישים שאינם מסוגלים להתנייד בכוח הרגליים. למרות גילה המתקדם, ולמרות שהמדינה ביטלה לה אותו, החליטה אבלים לחדש אתרשיון הנהיגה שלה, ולאחר מאבק קצר והרבה נחישות, הצליחה במשימה. כעת היא מסיעה את חבריה ברכבה מתי ולאן שיחפצו, והכל מטוב ליבה וכמובן, בלי שום תמורה.

הסרטון המקסים הזה הוא חלק מקמפיין חברתי בשם I like giving (אני אוהב לתת), המציג סיפורים אנושיים של אנשים שנותנים מעצמם למען הסביבה בלי לקבל תמורה. הקמפיין כולל אתר אינטרנט ועמוד פייסבוק יעודיים שם מוצגים הסיפורים. הסרטון זכה עד כה לקרוב לרבע מליון צפיות והוא בהחלט מקור להשראה ואופטימיות.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...