פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

8 טיפים מוכחים מדעית שיעזרו לכם לשרוד את הזוגיות גם אחרי הנישואים

אם אתם רוצים נישואים יציבים, מאושרים ושיחזיקו הרבה זמן, יש מצב שאנחנו יכולים לעזור לכם עם זה. בשלב הראשון, וזה עליכם, תצטרכו לדאוג לבן/בת זוג ואז להתחתן. עכשיו, קראו את 8 המסקנות האלה שנולדו משמונה מחקרים רציניים ביותר ותבינו מה הדרך המדעית לחיות בנישואים ארוכים ומוצלחים.

אם אתם בדיוק מתחתנים ומתלבטים בין הקייטרינג של הביוקר לקייטרינג של הממש ממש ביוקר, אז לכו על הזול, זה גם יחסוך לכם כסף וגם את הגירושים. לפי המחקר הזה, זוגות שהחתונה שלהם עלתה 20 אלף דולר ומעלה התגרשו פי 3.5 יותר פעמים מזוגות שהוציאו בין 5000 ל 10000 דולר. וזה גם אחלה תירוץ ללמה החלטתם להגיש בופה צמחוני ובלי קינוחים.

r-THRIFTY-BRIDE-large570

שלום לכל אלו שמתנגדים באופן נחרץ להיכרויות ברשת. חזרו נא לשנות ה80 של המאה הקודמת, אבל לא לפני שתקראו את הנתון הבא: זוגות שהכירו אונליין מתגרשים פחות ומדווחים על סיפוק גדול יותר בנישואין. לא מאמינים לנו? קראו את המחקר.

r-114849800-large570

ושלום גם לכל המכורים לפייסבוק ולטוויטר. מסתבר שלא רק שאתם תקועים בטלפון כל היום, אתם גם פחות מאושרים בנישואים. 32 אחוזים מהמכורים לרשתות החברתיות סיפרו במחקר שהם חשבו על לעזוב את בני הזוג שלהם, לעומת 16 אצל אלו שאינם משתמשים כבדים.

r-450770617-large570

אוקיי, אז התנתקתם מהפייסוש? יופי. לכו תראו סרט, זה ישפר את הזוגיות שלכם. מתברר שצפייה משותפת תביא לשיחה על החיים הרומנטיים של הדמויות, מה שיוביל לדיבור על הזוגיות של הזוג עצמו. וזה, לפי המחקר, בריא לזוגיות.

a couple watching TV in a hotel room. lying on a bed. | location: Sydney.Australia.hotel room | description: a couple watching TV in a hotel room. lying on a bed. | location: Sydney.Australia.hotel room

אחד המשפטים המעצבנים בעולם הוא "יו, את/ה חייב/ת לראות את זה!" שמגיע תמיד בעודך מרוכז במשהו. האינסטינקט הראשוני הוא לענות "לא עכשיו, אני באמצע משהו", אבל הדבר הנכון לעשות הוא דווקא להפסיק ולהקשיב. לפי המחקר הזה, שנערך במשך שנים, זוגות שמחזיקים מעמד הגיבו ל"הצקות" האלה 9 מתוך 10 פעמים. זוגות שהתגרשו: 3 מתוך 10.

r-70000181-large570

זוגות שמשתמשים כל הזמן ב"אנחנו" הם – ומישהו צריך לומר את זה – מעצבנים. אבל בריב  ים פרטיים, בניגוד למפגשים חברתיים, השימוש באנחנו דווקא מועיל. המחקר הזה מלמד שזוגות שהשתמשו בגוף ראשון רבים בריב, הצליחו לסיים את הויכוח מהר יותר ולחוות פחות מתח, לעומת אלו שדיברו ב"אני" ו"את/ה".

r-96271864-large570

תאדירו את בני הזוג שלכם. לא רק כי זה מנפח לו את האגו, אלא כי הוכח מדעית שבני זוג שמפליגים בשבחים על האופי של הצד השני – הנישואים שלהם יחזיקו יותר זמן.

r-105641705-large570

מכירים את הקלישאה של "הוא בא איתה לבלט והיא נסעה איתו למשחק כדורגל"? אז תשכחו מזה. מסתבר שהרעיון הזה רע לנישואים ופוגע בזוגיות. למה? כי לזוגות שחולקים פעילויות ששניהם אוהבים יש נישואים מאושרים יותר שסביר שיחזיקו יותר זמן. וזה נבדק מחקרית.

זוגיות

מקור: HuffingtonPost

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...