אין כמו קפה טורקי של עלית אחרי משחק כדורגל טוב

באומן-בר-ריבנאי בפרסומת חדשה לקפה טורקי של עלית. צפיתי בפרסומת מספר פעמים, ולא הצלחתי לקבוע אם היא יותר טפשית או יותר הזויה. בעשרים השניות הראשונות של הפרסומת עוד יש הרגשה שאולי משהו טוב קורה פה. אולם, משחק המילים ואי ההבנה סביב נושא “דה יזראלי קפטן”, הוא דיי דבילי, וצפוי מקילומטר. המלצר האבוד מגיע עם גכוס הקפה היישק ליוסי בניון במרכז המגרש. במציאות היו קופצים עליו עשרים מאבטחים ומג”בניקים עוד לפני שהיה מגיע לאזור חדרי ההלבשה, אך יוצרי הפרסומת הגיעו למסקנה שזוהי קומדיה, ולכן זה מצחיק. נתעלם מפרטים כמו העובדה שיוסי בניון מצליח ליצור קשר עין ולהחליף מסרים אילמים עם הקפטן ביציע, שמצידו יושב כולו מבסוט מעצמו, מחכה לקפה שלו ומחויך לנוכח אי ההבנה המצערת. אם האירוע היה מתרחש כפי שנדמה, באיצטדיון ר”ג, יוסי בניון לא מצליח היה ליצור קשר עין עם מישהו מהקהל גם אם היה משתמש במשקפת.

בסוף הפרסומת, כמו בכל סיום משחק כדורגל טוב, יושב יוסי בניון ושותה קפה שחור אסלי, יחד עם הקפטן, מנהג ידוע של שחקני כדורגל לאחר משחק. זה בטח מסביר את היכולת הפחות טובה של יוסי בניון לפני הפציעה.

דירוג הפטריה:

רגע לפני סיום – אם אתם עדיין בקטע טורקי מוזמנים לבדוק את הכתבה שפרסמנו לאחרונה שכוללת המון סדרות טורקיות מומלצות בנטפליקס

לייק לפטריה בפייסבוק