15 משפטים מצחיקים שרק מי שגדל עם אמא פולניה יכול להזדהות איתם

אם גם לכם יש אמא פולניה אתם וודאי מכירים טוב מאוד את כל הסממנים והסטריאוטיפים השחוקים של הפולניות (ויודעים שהם כולם נכונים). זה מובן מאליו שאמא שלכם אוהבת אתכם בטירוף ואם היתה יכולה, סביר להניח שגם הייתה מורידה את הירח למענכם, אך יחד עם זאת, יש לה כמה תכונות שלא תמיד קל להתמודד איתן.

לאמא הפולניה שלכם יש נטייה להתגאות בהגזמה בכל ההישגים שלכם, מטופשים וחסרי חשיבות ככל שיהיו, והיא תדע טוב מאוד להתלונן כאשר לא קצרתם הישגים בתחום האקדמי או הפיננסי, ובעיקר אם לא מצאתם אהבה. היא נוהגת להתערב בחיים שלכם זמן רב לאחר שהתבגרתם, מודאגת באופן קבוע לגורלכם ומעצימה את ה”סכנות” שבחיים, ולפעמים (תמיד) אתם תופסים אותה משתמשת ברגשות אשמה על מנת לתמרן אתכם.

לפני מספר חודשים סיפרנו לכם כאן על עמוד הפייסבוק הנהדר “הפולנייה” המציג תמונות משעשעות שכוללות את מיטב פניני החכמה המשותפים למרבית האימהות מתוצרת פולניה. כצפוי, האמהות הפולניות שלנו לא אהבו את הפוסט הקודם וטענו שאנחנו מסוגלים ליותר. אז החלטנו לפנק אתכם ואותן באוסף משפטים חדש.

מי שעומדת מאחורי התמונות הנהדרות הללו היא בחורה יצירתית ומצחיקה בשם מיכל פישביין, אשר מנהלת מזה שנתיים את האתר האדיר – ‘הפולניה’שמעבר לתמונות המצחיקות גם מציע למכירה פלייסמנטים, סינרים, מגנטים, חולצות ועוד שלל מוצרים מעוצבים עם אותם משפטים קלאסיים שכל מי שגדל עם אמא פולניה חייב להכיר. ריכזנו בפוסט 15 משפטים מצחיקים במיוחד של אמהות פולניות שגרמו לנו להזדהות ולהתפקע מצחוק. תהנו!

 

 

 

 

 

 

 

 

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק