מדהים: מצלמת וידאו ב-360 מעלות

תמונות פנורמיות, כולנו כבר מכירים, ורבים מאיתנו יכולים בקלות לצלם תמונות כאלו בעזרת מצלמות כיס משוכללות או אפילו עם הסמארטפון. אבל בכל הנוגע לוידאו פנורמי, מדובר בתחום לא מפותח. אבל זה כמובן, עניין של זמן, ולא זמן רב בכלל…

תכירו את 360FLY, מצלמה קטנה, ומגניבה שמצלמת וידאו לא פנורמי – אלא וידאו ב-360 מעלות!
גודלה הוא כשל כדור טניס ואפשר להחזיק אותה, להציבה על טריפוד או לחבר למשטחים (כמו קסדה, גלשן, רכב וכו’..). שדה הראיה שלה הוא 360 מעלות רוחבית ו-240 מעלות אורכית, שלפי היוצרים מדובר במצלמה עם שדה הראיה הגדול בעולם. הוידאו מצולם באיכות של 1500X1500 פיקסלים ובמהירות של 30 פריימים בשניה. בדומה למצלמות אקסטרים, היא מתוכננת להיות עמידה למכות, והיא עמידה למים עד לעומק של 5 מטרים.

הגרסא הבסיסית של המצלמה מכילה 16 ג’יגה של זיכרון, המאפשר צילום של כשעתיים וידאו (לא רע בכלל יחסית לעובדה שמדובר בכמות של מידע גדולה בהמון מהמידע שנקלט במצלמת וידאו רגילה). גם המשקל של סרטון וידאו כזה לא גבוה בהרבה ממשקלו של סרטון HD רגיל.

 

תוכלו להעלות את הסרטונים לאתר החברה ומשם לצפות, לשתף או להטמיע בכל אתר שתרצו. בנוסף תוכלו לצפות בסרטונים במכשירים הניידים (טאבלטים/סמארטפונים) באמצעות אפליקציה מיוחדת.
הכיף הגדול, כמובן, הוא היכולת להזיז את התמונה לאיזה כיוון שתרצו בזמן שהוידאו מתנגן, ולקבל חוויה שונה לחלוטין ממה שהכרתם עד היום.

יחד עם ה-360FLY, מגיעה לשוק גם ה-360microFLY – מיני מצלמת 360 מעלות שמתחברת לסמארטפונים מובחרים, ובעזרת האפליקציה מאפשרת צילום, עריכה ושיתוף של הסרטונים.

ה-360FLY צפויה לצאת לשוק ביולי 2014 ולעלות סביב ה-449 דולר.

פורסם במקור בבלוג התמנון

פרסומאי, יזם סדרתי למגירה עם קרייבינג בלתי נשלט לחדשנות. מנהל העמוד כותרות עלובות בפייסבוק ובעל הבלוג פירורים. קליק לביקור בפייסבוק של אורי.
אורי אשכנזי

לייק לפטריה בפייסבוק