פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כך נראות 200 קלוריות של מאכלים שונים על הצלחת שלכם

כאשר מביטים על אריזות של מוצרים שונים כדי לבדוק כמה קלוריות הם מכילים, לא תמיד קל להבין מה המשמעות בפועל של המספר שמופיע עליהן. כמות הקלוריות תמיד מחושבת לפי 100 גרם או מספר עגול אחר כלשהו, מה שמוביל לחישובים מתמטיים מייאשים על פי משקל האריזה בניסיון להבין עד כמה באמת יגרום לכם אותו פריט להשמין.

ניסוי ויזואלי מאוד אינפורמטיבי המציג סדרת תמונות מסקרנת שממחישה איך באמת נראות 200 קלוריות במאכלים שונים על הצלחת הממוצעת. מפתיע לגלות עד כמה נשנוש קטן משקית תפוצ'יפס, סוכריות M&M, שתיית משקה ממותק ואפילו מנת קורנפלקס מזינה יכולים לעלות את כמות הצריכה המצטברת של כמות הקלוריות היומית שלכם.

לדוגמה, 41 גרם דוריטוס, כמות לא גדולה במיוחד על פי התמונה, הם שווי ערך (מבחינה קלורית) ל 600 גרם ברוקולי. חופן בוטנים קלויים שווה ערך ל-4 פרוסות לחם שיפון, 2 כוסות קולה ל-750 גרם של פלפלים ועוד.

אם אתם לא ממש בענייני ספירת קלוריות, בממוצע, אדם בוגר אמור לצרוך 2000-2500 קלוריות ביום. כמובן, נתון זה משתנה גם בהתאם למידת הפעילות הגופנית שמבצעים ולנתונים הפיזיים של אותו אדם. התמונות הללו מעניקות לנו סוג של פרופורציה בכל הנוגע לכמות הקלוריות היומית שלכם ויגרמו לכם לחשוב פעמיים לפני שאתם דוחפים שטויות לתוך הפה.

חשוב לציין בנוסף כי קלוריות שמגיעות מפירות וירקות נספרות לעיתים אחרת מקלוריות "רגילות" או כאלה שמגיעות מהחי, ובכל מקרה, אם אתם בעניין של תפריט מאוזן מומלץ להתייעץ עם דיאטנית.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...