פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

זו התגובה הגאונית של האבא הזה אחרי שהילד שלו ביקש ממנו 80 שקל לצעצוע חדש

אורן (Auren), ילד אמריקאי בן 6, רצה לקנות צעצוע חדש, אבל כמו שאר הילדים בגילו, נתקל בבעיית מזומנים קלה ולכן פנה אל אמא שלו בבקשה שתיתן לו 20 דולר. למרות שנתקל בסירוב פעם אחר פעם, הילד הקטן לא ויתר והמשיך להציק לאמא שלו בכדי לנסות ולשבור אותה. בסופו של דבר, עלה במוחה של האם רעיון חינוכי, והיא הציעה לבנה לגשת לאבא ולבקש ממנו מקדמה על חשבון דמי הכיס של החודש הבא.

אלא שלמרות האופטימיות שלו, במקום לקבל את הכסף, צייד האב את בנו במכתב מיוחד ומאוד מצחיק מטעם “בנק אבא – הלוואות וחיסכון” יחד עם הסלוגן “כי מסתבר שזה נראה כאילו אני עשוי מכסף”, בו הוא מודיע לבנו על החלטתו בנוגע לבקשת ההלוואה. וכך הוא כותב (תרגום מתחת לתמונה):

בנק אבא הלוואה וחיסכון

אורן היקר,

אנחנו מצטערים לבשר לך כי כרגע איננו יכולים לאשר לך את ההלוואה המבוקשת על סך 20 דולרים. אחרי שבחנו את החשבון שלך, מצאנו כי אין ברשותך אמצעי מימון מספקים, וכמו כן, קיימת היסטוריה של אי ביצוע מטלות הבית.

יתר על כן, יותר מ-80 דולרים כבר בוזבזו בחשבונך על אמצעים בידוריים שונים בשבועות שחלפו מאז קריסמס. מדובר בסכום הוצאות לא מבוטל ואנחנו לא רואים לנכון להחמיר את הבעיה באמצעות הגדלת החוב הקיים בנקודת הזמן הנוכחית.

אם ברצונך לערער על ההחלטה הזאת, אתה מוזמן ליצור קשר עם מנהלת מחלקת התלונות שלנו במספר הטלפון 1-314-XXX (מספר הטלפון של האמא), ואולי היא תוכל לנסות ולשכנע אותנו להפוך את ההחלטה.

תודה שבחרת ב”אבא חיסכון והלוואות”, אנחנו מעריכים את ההזדמנות לשרת את צרכיך הכלכליים.

בברכה, אבא
מנכ”ל אבא חסכון והלוואה

“ישבתי במשרד באותו זמן והופתעתי מהבקשה של הבן שלי”, סיפר האב מייק והוסיף “אני יודע שהמילה הלוואה היא לא חלק מאוצר המילים שלו בשלב הזה של חייו אז הנחתי מיד שזו אשתי ששלחה אותו עם הרעיון הזה. לכן החלטתי לשלוח אותו אליה בחזרה עם מכתב תשובה שהיא תהיה חייבת להקריא לו. יש לי הרבה דרכים אחרות ללמד את הבן שלי על ניהול כספים, הפעם המטרה היתה לגרום לאמא שלו לחייך”.

כפי שראיתם בתמונה, האב פנה לגוגל משם הוריד את לוגו “בנק אבא” ומיד אחר כך ניסח מכתב משעשע בשפה המאפיינת בנקים. “זה לקח לי בדיוק 5 דקות” הוא מספר.

כצפוי, האם התלהבה מהמכתב והציעה לבעלה לשתף אותו ברשתות החברתיות. היא העלתה את צילום המכתב לאתר Reddit ותוך יומיים בלבד הוא זכה למעל 4 מליון צפיות ואלפי תגובות נלהבות מצד הגולשים.

ומה בנוגע לאורן והצעצוע? “למרות שכל הסיפור הזה די עבר מעל הראש שלו, הוא הבין שאנחנו לא הולכים להישבר בעניין הזה” סיפר מייק. “למרבה הצער, התהילה האינטרנטית הרגעית גרמה לאשתי להתלהב קצת יותר מדי, אז היא הלכה וקנתה לו את הצעצוע. צוחק מי שצוחק אחרון”.

דרך: האפינגטון פוסט

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...