עכשיו זה רשמי: גברים הם עם של מפגרים

גם לאחר עשרות שנים בהן מתנהל הויכוח האינסופי והמטריד מכולם בשאלה "מי נוהג טוב יותר גברים או נשים" עוד לא נמצאה תשובה חד משמעית שתגרום לאחד המינים להתקפל. הגברים חושבים שהנשים נוהגות גרוע, הנשים מאשימות את הגברים בנהיגה פרועה, ומחקרים לגבי תאונות הדרכים על פי מין, עם תוצאות סותרות, מתפרסמים חדשות לבקרים.

בחברת הביטוח 1st for woman, דווקא חושבים שהתשובה היא דיי ברורה: נשים נוהגות בצורה בטוחה יותר מגברים. יתר על כן, חברת הביטוח מעריכה, ככל הנראה בצדק, כי באופן כללי הסיכוי שגבר יפצע או יגרום לעצמו נזק כלכלי חמור כתוצאה מגחמה טיפשית כלשהי כל כך גבוה, עד כדי כך שהיא מוכנה לבטח אך ורק נשים. או במלים אחרות: גברים הם עם של מפגרים, לא כדאי להתעסק אתם.

1stfor woman ממוקמת בדרום אפריקה, ומציעה לנשות המדינה מגוון ביטוחים בכל תחומי החיים, במחירים נמוכים יותר מהמחירים הרגילים להם זוכים הגברים. בסדרת פרסומות חדשה ומאוד מצחיקה, מנסים להסביר בחברה מדוע הם מבטחים נשים בלבד. שלוש הפרסומות בסדרה מציגות מצבים מצחיקים במיוחד בהן גברים הופכים סיטואציה סתמית ושגרתית למפגן טמטום בעל רמת סיכון גבוהה עם סיכוי לא רע להיגמר במשא ומתן מול חברת הביטוח, כשבסוף כל אחת מהן מופיע הכיתוב "why we insure women" (מדוע אנחנו מבטחים נשים). בסרטון הראשון תוכלו לצפות בחבורת גברים הבודקת מה יקרה אם אחד מהם יבלע סוכריות מנטוס לאחר ששתה דיאט קולה, בסרטון אחר, מעין הומאז' ל"אהבה בשחקים" ובסרטון השלישי תזכרו ודאי בהתערבות המטופשת שהייתה לכם רק אתמול עם החבר הטוב.

על הדרך, שווה לציין את אתר החברה, שביחס לאתרים אחרים העוסקים בנושא הביטוח, בו אף אחד מאיתנו לא באמת מבין, נראה נהדר, ידידותי ונגיש מאוד, ואפילו כולל בלוג חביב של החברה. אגב, גם בישראל יש מספר חברות המציעות מסלולים מיוחדים לנשים, אך עדין לא קמה חברה החורטת תחת דגלה, הדרת גברים.

תודה ללורה על העדכון.

לייק לפטריה בפייסבוק