ראיין ריינולדס מנסה (ונכשל) לדרבן את הקבוצה שלו בפרסומת חדשה

בואו נודה באמת, אין שום דבר באמת מעניין בנישה של אבטחת מידע וסיסמאות גולשים, וזה למרות שכל אחד ואחת מאיתנו משתמשים על בסיס יומי באבטחת מידע וסיסמאות כשאנחנו נכנסים לחשבון השונים שלנו בפייסבוק, אינסטגרם, מייל, טינדר, ביט ועוד ומצפים שהסיסמאות והמידע שלנו יהיו שמורים שם בצורה מאובטחת.

אז איך חברה כמו 1password שמתמחה באבטחת סייבר ממקדת את תשומת הלב של הלקוחות הפוטנציאליים שלה בפרסומת חדשה? הפתרון הוא להביא כוכב הוליוודי כמו ראיין ריינולדס שיעזור לצופים לשמור על ריכוז בדרכו הייחודית.

בפרסומת החדשה של 1password אנחנו נכנסים לחדר הלבשה של קבוצת כדורגל בזמן המחצית, השחקנים תשושים ונראה שהם נמצאים בפיגור מול היריבה. זה בדיוק הרגע בו המנג'ר צריך להיכנס, לתת נאום מוטיבציה חוצב להבות שידרבן אותם ויכניס בהם רוח לחימה ואנרגיה שתוביל אותם היישר אל הניצחון. כאן ראיין ריינולדס נכנס לתמונה.

יש בפרסומת הזאת שלושה דברים שקורים בפעם הראשונה, מדובר בפרסומת הראשונה אי פעם של חברת 1password, זאת הפעם הראשונה בה שחקני קבוצת הכדורגל בה שותף ראיין ריינולדס (Wrexham A.F.C) מופיעים בפרסומת ופעם ראשונה בה מאמן נותן לשחקנים נאום מוטיבציה ואיכשהו מצליח להוריד להם את האנרגיות. מוזמנים לצפות כאן בסרטון הפרסומת.


לייק לפטריה בפייסבוק