15 אתרים גאוניים, שימושיים ואדיוטים שאתם פשוט חייבים להכיר

ריכזנו בפוסט 15 אתרים קטנים וממכרים שיעזרו לכם לשרוף שעות של שיעמום, כשאין לכם חשק להיכנס ולבדוק מה חדש בפייסבוק או סתם אם בא לכם לא לעבוד קצת.

חלק מהאתרים הללו יהיו בעלי ערך אמיתי והחלק השני בקלות יכול להיכנס לרשימת האתרים הכי מפגרים, גאוניים, מיותרים, קורעים מצחוק וכיפיים שיכול האינטרנט לספק, כאלה שעשויים לגרום לכם להתמכרות קלה עד בינונית, עם אופציה לבזבוז לא הכרחי של שעות ארוכות ויקרות מהזמן שלכם.

למען הסר ספק, לרוב האתרים הללו אין שום שימוש מהותי מלבד להעלות חיוך ענק או צחוק מתפרץ ולמלמל: “אויש זה כל כך מפגר ואידיוטי שזה פשוט גאוני”. מעל לכל תמונה כתבנו פירוט קצר על האתר אליו אנחנו שולחים אתכם + לינק. אז חדל קשקשת, גשו להקלקה ותהנו.

ג’יאוגסר – משחק אונלייני ש”זורק” אתכם לסטריט ויו של מקומות ברחבי העולם ואתם צריכים לנחש איפה אתם על הגלובוס. זהירות, ממכר.

3

מצאו את הפרה הנעלמת – זוכרים את משחק ה”חם-קר” ששיחקנו בילדות? אז כאן עליכם למצוא את הפרה הנעלמה לפי צלילי ה”קאו-קאו” והמהירות שלהם. בזבוז הזמן הכי משעשע, אדיוטי וגאוני שיש.

 5

עשו כלום במשך 2 דקות – צריכים רגע להירגע? רוצים לתרגל קצת שקט או מדיטציה? זה בשבילכם.

7

המקום הכי נחמד באינטרנט – עם כל הציניות, הדבר הזה לגמרי מחמם את הלב. הקליקו וקבלו חיוכים חמים וחיבוקים וירטואלים אוהבים.

8

אינקרדיבוקס – הפכו למאסטרים של הפקה בשלושים שניות בממשק אדיר, ובכלל. מומלץ מאד.

11

סנייק – האתר הזה נותן לכם ליהנות מאותו משחק נוסטלגי שכל אחד היה מכור אליו בתחילת שנות ה-2000 לפני עידן הסמארטפונים

סנייק

מצב רוח חורפי – כפי שטוען האתר לפחות, אין כמו גשם. מי מכם שיסכים עם האמרה הזו, בטוח ישמח לצלילים של גשם וויזואל שלו על המסך.

14

זום על כדור הארץ – האתר הבא נותן לכם את האפשרות לראות את העולם ברזולוציה מדהימה של צילומי לווין שכמובן צולמו מהחלל, מוזמנים להעביר את הזמן ולבדוק איך נראה הבית שלכם מהחלל.

צילומי לווין של העולם

פילר – משחק ממכר במיוחד. המטרה שלכם למלא מסך בעיגולים מבלי להיפגע מהכדורים הלבנים

פילר

קניה זון – משחק מטופש ומשעשע להחריד בו המטרה שלכם היא למנוע מראשו של קנייה ווסט להיכנס לזון שלו (העיגול הסגול). שימו לב שהמשחק נעשה במקשי החיצים הימני והשמאלי. זהירות זה קצת ממכר.

16

סנס פאן – שחקו בכל משחק של סופר ניטנדו שבא לכם!

19

מוזיקת “לתקתק את העבודה” – בחרו את שיר יעזור לכם לסיים את העבודה לפי מהירות.

20

תרנגולת על רפסודה –  ללא ספק, מהאתרים היותר מטופשים ברשימה, עם זאת לא יכול שלא להעלות חיוך. השיר מתנגן ללא הפסק והוא גם ממש כיפי, השאלה היא כמה זמן אתם יכולים להחזיק במסע הזה…

21

26. הודעה ‘באד אס’ – הודעות בגודל עצום כך שחברים שלכם לא יוכלו להתעלם או לשכוח. תומך רק באנגלית.

26

אקינטור – דמות שמנסה לנחש בעזרת שאלות מי היא האישיות שבחרתם. סוג של משחק 21 שאלות שתמיד יצליח לנצח אתכם. תמיד.

27

אלינור שריקי היא קופירייטרית ובזמנה הפנוי עושה טוויטר, אינסטגרם, מוזיקה, רדיו ובעיות. קליק לפייסבוק
אלינוריגבי

לייק לפטריה בפייסבוק