פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

ביום חמישי הקרוב: סרט בקולנוע בעשרה שקלים בלבד בכל הארץ

אם גם אתם מתים על סרטים חדשים אבל מתבאסים על המחיר הגבוה שצריך לשלם עבור הזכות לצפות בהם בקולנוע, כדאי מאוד שתפנו לכם כמה שעות בתאריך 24.10.

ביום חמישי הקרוב, לראשונה בישראל, יתקיים “יום הקולנוע”  שזכה גם לשם הרשמי Movie Time, במסגרתו תוכלו לצפות בכל סרט שתרצו, כמעט בכל בית קולנוע בישראל (סינמה סיטי, יס פלאנט, רב חן, לב, גלובוס, גלובוס מקס) בעלות סמלית של עשרה שקלים בודדים בלבד. סרטי תלת מימד אגב, יעלו מעט יותר, 14 שקלים, אך כמובן שגם כאן מדובר במחיר הוגן ושווה לכל כיס.

חלק גדול מהאולמות יפעלו ביום הקולנוע כבר החל מהשעה 11 בבוקר. כמובן, סביר מאוד להניח שעם ישראל יתנפל על הכרטיסים המוזלים, ולכן כדאי שתשריינו לעצמכם מקומות מראש, ואם יש לכם יום פנוי, נסו לנצל את שעות הבוקר-צהריים כדי להינות מהסרט המוזל. אם אתם ממש מכורים, מחיר הריצפה הזה של הסרטים יכול לאפשר לכם לצפות בשניים ואפילו שלושה סרטים במחיר של פחות מכרטיס רגיל אחד.

יום הקולנוע נהוג כבר במדינות רבות בעולם, וסוף סוף עושה עלייה גם לארץ הקודש ביוזמתה של התאחדות ענף הקולנוע בישראל. המטרה היא כמובן לעודד צפייה בסרטים, במיוחד לאור העובדה כי מדובר בענף שנמצא בסכנה תמידית לאור ההורדות והצפיות הלא חוקיות ברשת.

אנחנו מברכים על המהלך ומזכירים לכם את החוק החדש יחסית המאפשר לכם להביא אתכם לבית הקולנוע אוכל ושתיה, כך שלא תצטרכו לבזבז את הכסף שלכם על פופקורן ושתיה במחירים מופקעים שבניגוד למחיר הסרט, יישארו כפי שהיו גם ביום חמישי.

מקור: ידיעות אחרונות, “עין הדג

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...