10 דברים שממש לא כדאי לכם לאכול אם אתם רוצים להיפטר מהבטן

בואו נתחיל עם השורה התחתונה: כדי להעלים את הכרס ולנצח את השומן הבטני סביר להניח שתהיו חייבים לעשות פעילות גופנית, עדיף על בסיס יומי. לא לאכול ג’אנק פוד זה נחמד, אבל זה בטח לא מספיק. אז בזמן שאתם עושים מנוי לחדר כושר, הנה רשימת מאכלים שעדיף לכם לא לנשנש:

אלכוהול

משקאות אלכוהולים עשירים בקלוריות, אבל זאת ממש לא הבעיה המרכזית שלהם. אלכוהול גורם לכם להיות רעבים (למנצ’ז, בלשון העם) ומבלבל את החלק במוח שאחראי על תחושת השובע. ככה שגם אם אתם שותים אחרי האוכל, אתם כנראה תרצו לנשנש משהו.

credit: pixabay.com

משקאות קלים

לא חשוב אם היא מוגזת או לא, שתיה קלה פשוט לא טובה לגוף. אפילו אם מדובר בדיאט או זירו. משקאות קלים מאטים את המטבוליזם ומעודדים את הגוף לאגור שומן.

credit: pixabay.com

מסטיקים

בכל פעם שאתם לועסים מסטיק, אתם אומרים למוח שלכם ולקיבה שהפה שלכם עסוק והם מיד חושבים שיש אוכל בדרך. מסטיקים גם מגבירים את היצור של מיצי קיבה, מה שמגביר את תחושת הרעב.

credit: pixabay.com

מלח

תמיד כדאי לזכור שיותר מדי נתרן, ממש כמו סוכר, לא בריא לנו – בעיקר למי שסובל מלחץ דם גבוה. במקרה של מלח, מעבר לנזק הבריאותי, הוא גם גורם לגוף לאגור נוזלים, מה שמקשה על שריפת שומן בטני.

credit: pixabay.com

ג’אנק פוד

יש רשימה ממש ארוכה של נזיםק שצריכת מזון מהיר גורמת. במקרה הזה, אלו הקלוריות הרבות בכל ארוחה כזאת שפשוט הופכות את המשימה של להוריד את הבטן לבלתי אפשרית.

credit: pixabay.com

מיונז

אם אתם אוהבים לטבול צ’יפס במיונז או לתבל איתו סלט, כדאי שתדעו שמיונז מורכב מ-80 אחוז שומן. המשמעות הקלורית והבריאות די ברורה מאליה.

credit: pixabay.com

צ’יפס

תפוחי אדמה מטוגנים, טעימים ככל שיהיו, פועלים כספוג ששותה שומנים. כשאוכלים צ’יפס, אפשר בקלות לאכול כמות של 10 תפוחי אדמה מלאים בשמן בלי לשים לב, כי כל השמן הזה מונע מהמוח להבין כמה אוכל נכנס לגוף באותו רגע.

בטן7
credit: pixabay.com

גלידה

זה די ברור למה, לא? גלידה מלאה בסוכר ושמן שישמחו להפוך לשומן שגר באזור הבטן.

Credit: pixabay.com

אוכל מנפח

הכוונה פה היא למזונות שגורמים לגזים. אז אם קטניות או כל סוג אחר של אוכל גורם לכם לגזים, פשוט המנעו מהם, כי הם גורמים לבטן להראות נפוחה.

credit: pixabay.com

מוצרים ללא סוכר

מוצרים עם תחליפי סוכר שונים יעילים רק עבור חולי סוכרת. לכל השאר, הם עדיין תורמים להגדלת הכרס.

credit: pixabay.com

לייק לפטריה בפייסבוק