מיד תעברו לכתבה...

דלג
פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סיפור מהתחת: סיון אברהמי ושחר חסון מדובבים ישבנים לוהטים

לסיון אברהמי יש חתיכת תחת!  והיא לא מתביישת לחשוף אותו לעייני כולם, כחלק מקמפיין חדש להגברת המודעות לגברים בני  50+ להפסיק לחפש תירוצים מהתחת וללכת להיבדק למטרת זיהוי מוקדם של סרטן המעי הגס. בסרטון, מדובב שחר חסון את ישבנו של השחקן ניצן זיצר, ואילו מאיה ציון-שוטנפלד היא שמדובבת את ישבנה של אברהמי. כאמור, מטרת הסרטון היא קידום הבדיקה אשר יכולה להציל חיים ומטרתה לאתר פוליפים בשלב הראשוני על מנת להוציא אותם בצורה מבוקרת ולמנוע התפתחות של המחלה האיומה הזאת. אם הגעתם לגיל 50, הזיזו את התחת שלכם ולכו להיבדק, כי את סרטן המעי הגס ניתן למנוע באמצעות בדיקת קולונוסקופיה פשוטה ביותר.

הפרסומת פרובוקטיבית לרגעים ומלאה בבדיחות תחת שמאפיינות את ההומור הוולגרי של שחר חסון בעוד דמות הישבן של סיון אברהמי מעדנת אותו ומוסיפה נופך סקסי ושנון, מה שיוצר סרטון קידום נפלא לנושא החשוב הזה. לזויות נוספות, למידע ולקביעת תור הכנסו לאתר של 'צו מניעה' www.zav-menia.org.

אה וכמובן, אם אתם גברים שעדין לא עברו את גיל 50, אין לכם סיבה להרגיש לא רצויים. הישבן של סיון אברהמי ללא ספק מבטיח שגם אתם, לפחות בתיאוריה, קהל יעד של הפרסומת הזאת.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...