פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

6 תעלולים וטריקים מגניבים שלא ידעתם שאפשר לעשות ביוטיוב

בערוץ היוטיוב של אתר BuzzFeed פרסמו סרטון מגניב בשם Youtube Secrets החושף כמה וכמה טריקים ותעלולים שניתן לבצע ביוטיוב וככל הנראה לא ידעתם על קיומם. אם להיות כנים, לא מדובר בפעולות שימושיות מדי עבורכם, מלבד אולי למתוח חברים, אבל הן בהחלט מדליקות, במיוחד האפשרות לשחק משחק תוך כדי הצפייה בסרטון, במסגרתו אתם מתבקשים להגן על הסרטון בו אתם צופים מהשמדה על ידי טילים.

לנוחיותכם הוספנו כאן את כל ההסברים כיצד לבצע את הטריקים הללו, אבל כולם מופיעים גם עם הסברים ויזואלים בסרטון המצורף, שזכה לקרוב למליון צפיות בתוך יומיים. בהצלחה!

סרטונים שזזים בכוח המחשבה

הקלידו בשורת החיפוש את הטקסט: Use the force luke (מתוך מלחמת הכוכבים), ושימו לב מה קורה לתוצאות החיפוש.

משחק בזמן הצפייה בסרטון

בזמן שאתם צופים בסרטון כלשהו ביוטיוב, לחצו במקלדת שלכם על הספרות 1-9-8-0 ברצף, ומעל חלונית הסרטון יפתח משחק האולד-סקול Missile Command, בו אתם צריכים להגן על סרטון הוידאו בו אתם צופים כדי שלא יושמד על ידי טילים והצפייה בו תיפסק. אחלה דרך להעביר את הזמן!

יוטיוב 2

גרסת קומיקס

בזמן נמצאים בעמוד של סרטון ביוטיוב, הוסיפו לשורת ה-URL בדפדפן את התוספת הבאה, כפי שמופיעה באדום בדוגמא: https://www.youtube.com/watch?v=IRF2QFe2JdQ#t=105&pow=1&nohtml5=1

לאחר שלחצו enter, יטען עמוד הסרטון מחדש, ובשורה התחתונה בחלונית הסרטון, יתווסף כפתור חדש עם המילה Pow (כפי שניתן  לראות בתמונה מתחת). לחיצה עליו תוסיף אפקט של קומיקס לסרטון הבו אתם צופים.

יוטיוב 1

גימיק לגיקים

הקלידו בשורת החיפוש את צמד המילים Geek Week, והתצוגה של יוטיוב תהפוך למעין תצוגת מתכנתים.

תוצאות מעורפלות

הקלידו בשורת החיפוש את המילים Beam me up scotty, ותקבלו את התוצאות מעורפלות.

יוטיוב צבעוני

הקלידו בשורת החיפוש של יוטיוב את הביטוי Doge meme, ותגלו כי כל הכותרות ביוטיוב הפכו להיות צבעוניות.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...