פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הסיפור המרגש על כלב הפאג העיוור

אומרים שכל דבר קורה מסיבה כלשהי ושיש כוח עליון, גורל אם תרצו, שקובע מה בדיוק יקרה, ומניע את הגלגלים של העגלה הקיומית שלנו. אז אומרים. אנחנו לא ממש מאמינים בגורל, ובכל זאת, הסיפור הזה מצליח להוציא גם מציניקנים שכמונו חיוך מתוק ואופטימיות זהירה.

קסנדר, כלב פאג בן שנתיים שנולד ללא עיניים, הגיע ביום אחד בהיר בשנה שעברה למקלט כלבים במדינת אורוגון בארצות הברית. למזלו הרבה, ובניגוד מוחלט לציפיות, הוא אומץ בתוך ימים ספורים על ידי אדם בשם רודני בידי, שלא ממש נבהל מהעיוורון של הכלב, וזיהה את האופי המקסים שלו ברגע שהשניים נפגשו.

3
עם הבעלים שלו

רודני שם לב כי לקסנדר יש אישיות נוחה ומקסימה ושהוא מלא אהבה כלפי הסביבה שלו. לכן, ביחד עם אשתו, החליטו השניים להפוך את קסנדר לכלב טיפולי, כזה שיכול לעזור לאנשים במשבר להרגיש טוב יותר על ידי הבעת חמלה, קרבה ואהבה.

כיום רודני הוא כלב מטפל במשרה מלאה ושותף במספר פרוייקטים שיקומיים בבתי חולים. הוא מפזר אהבה בכל מקום אליו הולך, וגורם לכל הסובבים אותו לחייך חיוך רחב, ומהווה מקור השראה עבור ילדים ובוגרים שחוו התעללות נפשית, פיזית או מינית. כשקסנדר מזהה בכי, הוא ניגש באופן אינסטנקטיבי לאדם הבוכה ומנחם אותו. ילדים מתים עליו, ולמרות שאינו רואה, הוא מסתדר נהדר גם בחדר עמוס אנשים וילדים, ובאופן כללי, מבצע את תפקידו על הצד הטוב ביותר, כפי שמוכיחה סדרת התמונות הנהדרת הזאת.

בשורה התחתונה, הכלב המתוק הזה יכול ללמד אותנו דבר או שניים על אופטימיות, ועל התמודדות עם הקשיים הכי גדולים שלנו. אנחנו לא בוכים, פשוט נכנס לנו משהו לעין.

2

4
עם האמא המאמצת שלו בבית החולים
6
מוכן ומזומן לשמח ילדים קטנים
13
מצליח לייצר קסם בכל מקום אליו הוא מגיע

 1 5 7 8 9 10 11 12 14

מקור: ViralNova

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...