פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזאת שלחה בטעות תמונות שלה מודדת שמלה למספר שגוי וזו ההודעה האדירה שהיא קיבלה בתגובה

מה הייתם עושים אם הייתם מקבלים הודעת טקסט אישית ויחסית אינטימית שממש לא מיועדת אליכם? ובכן, מרבית האנשים היו מתעלמים באלגנטיות וממשיכים בחייהם או לחילופין מתחילים להטריל את השולח. אלא שהסיפור הבא שהתחיל גם הוא בטעות במספר, התפתח לכיוונים אחרים לגמרי ומאוד לא צפויים.

סיד, צעירה אמריקאית, מדדה שמלה ורצתה לשתף את אחת החברות שלה בדילמה האם לרכוש אותה או לא. היא צילמה כמה תמונות ושלחה אותן, אבל לא שמה לב ששלחה אותן לכתובת הלא נכונה.

מי שקיבל את ההודעה של סיד היה טוני, אב לשישה ילדים. במקום להתעלם, הוא החליט להגיב ולעשות לבחורה הצעירה את היום. הנה התגובה שהוא שלח לה:

להודעה המקורית באנגלית

בנוסף להודעה, הוא צירף גם תמונה של חמישה מששת ילדיו שהניפו אגודלים למעלה ואישרו שהם לגמרי מסכימים עם דעתו של האב על השמלה. כפי שניתן לראות בתמונה, אחד הילדים חסר, אבל לזה נגיע עוד מעט.

מנדי, החברה שנכחה עם סיד בזמן שמדדה את השמלה, פרסמה בטוויטר את צילומי המסך מתוך ההתכתבות של חברתה עם האב והילדים. תוך זמן קצר הפך הציוץ של מנדי ויראלי, בזכות התגובה המפתיעה והמפרגנת של האב והילדים. וזו גם היתה הנקודה בה הסיפור תפס טוויסט מפתיע ומרגש בעלילה.

זוכרים את הילד החסר מהתמונה? אז השם שלו הוא קייזר והוא ואמא שלו, אשתו של טוני, לא היו בבית באותו זמן כי הם שהו בבית החולים, שם עבר קייזר עוד טיפול כימותרפי, אחד מני רבים שחווה בעקבות מחלת הלוקמיה שהתגלתה אצלו. אחד הגולשים בטוויטר שהתלהב מהתגובה של האב, ביקר בחשבון הטוויטר של המשפחה ושם גילה קישור לעמוד פייסבוק שאוסף תרומות עבור הטיפול בילד. הגולש שיתף את הקישור וכמו שאומרים, השאר היסטוריה.

גולשים רבים התגייסו למאמץ ותרמו כסף לקייזר ועד מהרה נאספו בקופת קמפיין המימון מעל 3000 דולר, סכום זהה לזה שהצליחה המשפחה לגייס בכל השנתיים האחרונות. "הסיפור הזה פשוט מדהים" סיפר האב הנרגש. "זו פשוט ברכה. היינו במצב כלכלי מאוד לחוץ בכלל הטיפולים של קייזר, והסכום הזה מאפשר לנו שוב להיות עם הראש מעל המים". האב גם פרסם הודעה משעשעת בפרופיל הטוויטר של המשפחה:

"קייזר מרגיש טוב" הוסיף האב. "יש לנו לפחות עוד שנה של טיפולים ולמרות שהוא נורא רוצה ללכת לגן, המערכת החיסונית שלו חלשה וכשניסינו הוא מצא את עצמו בבית החולים שוב ושוב. אנחנו מקווים ומתפללים שיחלים". כהוקרת תודה לגולשים הרבים שתרמו, פרסם טוני תמונה של קייזר המתוק שמודה גם הוא לאומת האינטרנט.

רייצ'ל, אמו של קייזר, סיכמה את הסיפור בצורה מושלמת: "זה כל כך מרגש ומרענן להיזכר שיש בעולם הזה המון אנשים טובים שעדין אכפת להם מאחרים ולא מפחדים להיות אדיבים ונחמדים כלפי אחרים".

באמצעות: טוויטר

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...