פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כשתראו את הסוף של הסרטון הזה תבינו למה זה ביצוע הטוורקינג הגרוע בהיסטוריה

לפני פחות משנתיים פרץ לחיינו בסערה ריקוד הטוורקינג הידוע לשמצה, סגנון ריקוד פרובוקטיבי הכולל נענוע של הישבן בצורה מהירה ואקרובטית במיוחד. במהלך תקופת הזמן הזו זכינו לחזות באינסוף סרטוני טוורקינג מוצלחים יותר או פחות, ביניהם הסרטון האדיר שיצר ג'ימי קימל, ואפילו גל גדות אחת שנענעה את ישבנה בפרסומת לקסטרו.

הסרטון האדיר הבא, שהועלה לרשת בימים האחרונים, מציג את מה שנראה כמו ריקוד הטוורקינד הגרוע והמביך בהיסטוריה, ולא ממש בגלל איכות הריקוד או המבצעות אותו. כדי לא להרוס לכם, אנחנו ממליצים בחום ללחוץ Play ורק אחר כך להמשיך לקרוא. חכו לסוף, אתם הולכים להיות מאוד מופתעים.

[xyz-ips snippet="youtubeembed"]

שלישיית הבנות הזאת, שעמדה על הבמה בפסטיבל Magic Delta ברומניה, כנראה לא ממש הבינה מול מי היא מופיעה. הבנות, חמושות במעט מאוד בגדים, תפסו את מקומן על הבמה והחלו מנענעות את ישבנן בתנועות טוורקינג בוטות לפי הקצב כשהן עם הגב לקהל. ומי בקהל אתם שואלים? ובכן, מאות ילדים קטנים, חלקם נראים כבני5-6, שנאלצו לחזות במופע הלא הולם הזה באחד הרגעים היותר מביכים שנראו על מסכי היוטיוב.

הסרטון המוזר והכול כך מצחיק הזה הפך כצפוי ללהיט ויראלי ומתחיל להתפשט במהירות ברשתות החברתיות ובעשרות בלוגים בעולם. האמת? אפשר להבין מדוע. אנחנו כבר ראינו אותו 5 פעמים ברצף והוא רק נהיה יותר ויותר מצחיק. או עצוב. אתם תבחרו. 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...