פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

זה כנראה אחד הקלסתרונים הגרועים בהיסטוריה

יצירת קלסתרון היא משימה לא פשוטה ולמעשה, אמנות לכל דבר. פעמים רבות מתבקשת המשטרה לייצר קלסתרונים של פניהם של פושעים לא מזוהים, המבוססים על תיאור מילולי מצומצם בלבד מתוך הזיכרון של אזרחים שהיו עדי ראיה לפשע כלשהו. במקרים רבים מצליחה המשטרה לייצר קלסתרונים מדוייקים ברמות מפתיעות שמובילים בסופו של דבר לאיתור ותפיסת המבוקש, אולם במקרה הזה, כפי שתוכלו לראות בתמונה, הסיכויים ללכידת הפושע נראים די קלושים.

קלסתרון

את תמונת הקלסתרון הזו, שנראית כאילו נוצרה על ידי ילד בן 5, פרסמה משטרת טקסס, לאחר ששתי נשים נשדדו באיומי סכין במחוז למאר במדינה. הבחור המופיע בקלסתרון תואר על ידי הנשדדות כאדם גבוה, עם שיער שחור קצר ופנים מעוגלות וכתובות קעקוע על זרועו וצווארו. כפי שתראו מיד, התוצאה הסופית המבוססת על התיאור הלקוני הזה, נראית יותר כמו דמות משעשעת מסרט מצוייר מאשר אדם אמיתי, וזוכה בקלות לתואר המפוקפק – אחד הקלסתרונים בגרועים אבר.

כצפוי, עד לרגע כתיבת שורות אלו, השודד הזה לא נתפס, אולי כי אף אחד לא טרח לחפש אותו בעולם המומינים, בארץ לעולם לא או בעולם מצוייר אחר כלשהו. אם בכל זאת נתקלתם באדם מצוייר שנראה כמו קרטון, אתם מוזמנים לפנות למשרד השריף המקומי במחזו למאר, שם ישמחו לאמת את העדות שלכם עם סדרות אנימציה לילדים.

מקור: MailOnline

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...