פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

20 תמונות שיגרמו לכם להגיד תודה על העבודה השגרתית והמשעממת שלכם

לא משנה באיזה תחום אתם עוסקים, כולנו אוהבים להתלונן ולקטר על מקום העבודה שלנו. ככה זה, לעבוד זה לא כיף, ואיכשהו זה תמיד מרגיש שלאחרים יש עבודות יותר מוצלחות משלנו ושהם נהנים הרבה יותר משגרת היום שלהם, למרות שהם חושבים בדיוק את אותו הדבר עליכם. אולם, כפי שתוכלו לראות מיד, עד כמה ששגרת היום שלכם מרגישה מטרידה ומבאסת, יש לא מעט אנשים בפלנטה הזו שיש להם עבודה שתגרום לכם להרגיש, לפחות לכמה רגעים, כאילו זכיתם בפיס.

בניגוד למרבית המדינות המערביות בהם שינוע סחורה מתבצע בשלל אמצעי תחבורה יעילים כמו משאיות, מטוסים אוניות וכדומה, במדינות העולם השלישי בהן מרבית האנשים לא יכולים להרשות לעצמם להשתמש בכלים הללו או שהם כלל לא נגישים עבורם, נדרשות דרכים יצירתיות הרבה יותר לבצע את המלאכה.

סדרת התמונות הבאה מציגה 22 אנשים שמתמודדים בכל יום עם משימות שינוע בלתי אפשריות לביצוע, ומצליחים לעמוד בהן כמו נינג'ות באמצעות אופניים, עגלות, סירות רעועות או כרכרות מיושנות. המראות הללו, ששכיחים מאוד במדינות כמו הודו, תאילנד ואחרות הן פשוט מטורפים ויגרמו לכם לחשוב פעמיים לפני הפעם הבאה שאתם משתמשים במשפט "איזה יום היה לי בעבודה".

עבודה נוראית 1

עבודה נוראית 2

עבודה נוראית 3

עבודה נוראית 4

עבודה נוראית 5

עבודה נוראית 6

עבודה נוראית 7

עבודה נוראית 8

עבודה נוראית 9

עבודה נוראית 10

עבודה נוראית 11

עבודה נוראית 12

עבודה נוראית 13

עבודה נוראית 14

עבודה נוראית 15

עבודה נוראית 16

עבודה נוראית 17

עבודה נוראית 18

עבודה נוראית 19

עבודה נוראית 20

עבודה נוראית 21

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...