פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כך נראים הזוכים במקומות הראשונים בתחרות "הכלב המכוער בעולם" לשנת 2015

בסוף השבוע, נערכה בקליפורניה שבארצות הברית תחרות "הכלב המכוער בעולם". התחרות שמתקיימת זו השנה ה-27 ברציפות, הפגישה יחד 25 כלבים מרחבי העולם שהתחרו ביניהם על התואר. כפי שתוכלו לראות בתמונות, התחרות הייתה לא פשוטה, אבל בסופו של דבר, מי שקטף את המקום הראשון וזיכה את בעליו בצ'ק על סך 1500 דולרים הוא קוואזי-מודו כלב מעורב בן 10 שנותר גיבן לאחר שנולד עם בעיות בעמוד השדרה.

הכלב המכוער בעולם 1

קוואזי-מודו, שזכה במקום השני בתחרות בשנה שעברה הצליח להגשים את החלום ולטפס מקום אחד למעלה, ננטש בצעירותו בבית מחסה לכלבים בעקבות המום המולד שלו, אבל למזלו, ווטרינרית מפלורידה התאהבה המראה שובה הלב ובאופי המתוק שלו ואימצה אותו.

בפרופיל של קוואזי-מודו באתר הרשמי של התחרות, נכתב הציטוט הבא: "המראה שלי יכול לערער חלק מהאנשים (נתקלתי בגברים שקפצו מפוחדים על מכסה המנוע של הרכב שלהם כי חשבו שאני סוג של צבוע שד טזמני), אבל ברגע שמכירים אותי קצת יותר לעומק, אני כובש את כולם בזכות האישיות התוססת והאנרגטית שלי".

את המקומות השני והשלישי בתחרות קטפו סוויפי, מי שזכתה בתחרות בשנה שעברה ויצאה הפעם מאוכזבת עם המקום השני בלבד, וחברה פרודו, צמד כלבים מעורבים שהם שילוב משעשע בין צ'יוואוואה וסיני מצויץ. כנראה שהשנה החולפת עשתה רק טוב למראה של רמבו, מה שגרם לה לאבד את המקום הראשון.

הכלב המכוער בעולם 6

הכלב המכוער בעולם 13

בנוסף לשלושת הזוכים, חולק גם פרס בקטגוריית "הרוח נשמה" (spirit award), פרס המחולק לבעלים והכלב שלו שהתגברו על מכשולים רבים או תורמים בצורה כלשהי לחברה. בפרס זכתה השנה כלבה מתוקה פרשס, כלבה עיוורת בעין אחת שמאומנת לזהות באמצעות חוש הריח שלה רמת נמוכה של סוכר בדם ולהזהיר את הבעלים שלה שחולה בסכרת. פשוט מקסים.

פרשז

כמובן, אתם מוזמנים לבקר גם באתר התחרות שם תוכלו לצפות בתמונותיהם של כל 25 המתמודדים שהשתתפו בתחרות ולבחור את המועמד האהוב עליכם. הם אמנם מאוד מכוערים, אבל דווקא הכיעור הזה שלהם הוא זה שמוסיף קסם למראה שלהם והופך אותם למתוקים להחריד.

הנה עוד כמה תמונות של הזוכה המאושר קוואזי-מודו:

הכלב המכוער בעולם 4 הכלב המכוער בעולם 5קוואזי 2

ועוד כמה תמונות נבחרות של המשתתפים האחרים בתחרות:

הכלב המכוער בעולם 7 הכלב המכוער בעולם 8 הכלב המכוער בעולם 9 הכלב המכוער בעולם 10 הכלב המכוער בעולם 11 הכלב המכוער בעולם 12

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...