פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כך נראים מנהיגי העולם כשהם מתאמצים על האסלה

אנשים רגילים, אזרחים פשוטים, אלה שהולכים לקלפי פעם בכמה שנים וביתר הזמן לא סופרים אותם – יש להם נטייה לשכוח שגם המנהיגים שהם בחרו (וגם אלו שהם לא בחרו) הם בסופו של דבר, בסך הכול בני אדם. בני אדם עם הרבה כוח, השפעה, נטייה מוגברת לחמדנות וחיבה לפשעי צווארון לבן – ועדיין, בני אדם.

וכמו כל בני האדם, גם הם הולכים אחת ליום לשירותים, מתיישבים על האסלה ומחכים שהמעי יאמר את דברו. ואפילו הם, כאחרון האנשים, מלפפים נייר טואלט ומשתמשים באותה היד שתלחץ על הכפתור של הפצצה הגרעינית, כדי לנגב את שאריות ארוחת הערב.

וזה, פחות או יותר, כל מה שהאמנית האיטלקיה כריסטינה גוגרי רצתה להגיד כשהיא יצרה תמונות של מנהיגי העולם החופשי (פלוס נספחים) יושבים על אסלה עם תחתונים מופשלים ומבט חמור סבר. לסדרת הפוטומונטאז'ים היא קראה "המחויבות היומית" (באנגלית זה נשמע יותר טוב – The daily duty) והיא הושיבה על האסלות שלה את אובמה, מרקל, האפיפיור, פוטין וגם אחד, אולי שמעתם עליו, בנימין נתניהו.

התגובות לתמונות שלה נעו בין התפעלות (כי בתכלס, זו יצירה מוצלחת) לזעזוע מוחלט מחוסר הכבוד שבו היא נוהגת במנהיגים. אנחנו רק מקווים שאף אחד לא ייעלב עד עמקי נשמות בשם המנהיג שלו ולא ינסה לרצוח אותה כנקמה, הבנו שזה נהיה טרנדי בזמן האחרון.

נשיא ארצות הברית ברק אובמה

מנהיגים בשירותים 1

מלכת אנגליה אליזבת'

מנהיגים בשירותים 2

נשיא רוסיה ולדימיר פוטין

מנהיגים בשירותים 3

הקנצלרית הגרמנית אנגלה מרקל

מנהיגים בשירותים 4

האפיפיור פרנציסקוסמנהיגים בשירותים 5

סליביו ברלוסקוני האיטלקי

מנהיגים בשירותים 6

מריו דראגי, נשיא "הבנק האירופי המרכזי"

מנהיגים בשירותים 7

הדלאיי למה

מנהיגים בשירותים 8

וכמובן, לא חשבתם שביבי לא עושה קקי

מנהיגים בשירותים 9

דרך: Elite Daily

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...