פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אחרי 15 שנים יחד, הבחור הזה הפתיע את בת הזוג שלו עם הצעת נישואים קסומה

סאם וג’סיקה, הזוג החביב בתמונה, נפגשו בפעם הראשונה בבית הספר היסודי, כשהיו בני 10. מאז הם לא נפרדו לרגע, והאהבה שלהם רק הולכת וגדלה.

הצעת נישואים מקסימה 1

השניים, המתגוררים שניהם בניו ג’רזי, הפכו חברים מעט אחרי שהכירו ובהמשך, כשהתבגרו מעט, החלו לצאת באופן רשמי והספיקו ללכת יחד להמון נשפי סיום במהלך החטיבה והתיכון.

הצעת נישואים מקסימה 2

גם בתקופת הקולג’, שם נפרדו דרכיהם בפעם הראשונה, הם לא ויתרו על הקשר והצליחו לנהל את מערכת היחסים שלהם בשלט רחוק, למרות כל המכשולים בדרך.

הצעת נישואים מקסימה 3

הצעת נישואים מקסימה 4

15 שנים אחרי שהכירו, השניים כבר נמצאים באמצע שנות העשרים לחייהם, ועברו לגור ביחד. בשנה האחרונה, הגיע סאם למסקנה ש-15 שנים יחד הם זמן מספיק כדי לגבש החלטה ולהבין שהוא רוצה לבלות עם ג’סיקה את שארית חייו, והחליט להציע לה נישואין. כמובן, כיאה להצעת נישואין שמגיעה אחרי תקופת היכרות ארוכה כל כך, סאם רצה שהיא תהיה מיוחדת ומאוד לא שגרתית.

הצעת נישואים מקסימה 5

לצורך המשימה, גייס סאם את בן הדוד המוזיקאי שלו מאטי מק, ואת חברו הטוב דומיניק קוצינטה, יוצר סרטים במקצועו, כדי שיעזרו לו ליצור קליפ מוזיקה מקורי לרגל הצעת נישואין, כדי שלשניים תהיה מזכרת מרגשת מהיום המיוחד. אלא שמשם, הרעיון הקטן הזה התגלגל והפך להפקה גדולה ומפתיעה.

הצעת נישואים מקסימה 6

בן הדוד מאטי לא הצליח למצוא שיר מתאים לקליפ, אז הוא החליט לכתוב אחד חדש במיוחד עבור המאורע. שיר שייתאר את הזוגיות הנפלאה של סאם וג’סיקה. לאחר מכן, הוא פנה לג’סיקה ואמר לה שהוא מעוניין שהיא וסאם ישתתפו בקליפ שהוא מצלם לשיר חדש שלו, כמובן, מבלי שהיא מודעת לעובדה שכל ההפקה הזו תוביל להצעת נישואין.

הצעת נישואים מקסימה 7

צילומי הקליפ התרחשו בקליפורניה ומאט דאג לנגן שירים אחרים לגמרי במהלך הצילומים כדי שג’סיקה לא תחשוד בכלום. הסצנה האחרונה בקליפ צולמה במסעדה, ביחד עם המון בני משפחה וחברים שהגיעו למקום במסווה של “ניצבים” בקליפ  אלא שאז, במקום השירים אותם ניגן במהלך הצילומים, החל בן הדוד לנגן את השיר המקורי שכתב עבור השניים

הצעת נישואים מקסימה 9

זה גם היה הרגע בו סאם ירד על ברכיו והציע לג’סיקה נישואין, על רקע הלהיט המדבק והמרגש שיצר בן הדוד.

הצעת נישואים מקסימה 10

“חלמתי על הרגע הזה מאז שהיינו קטנים” סיפרה ג’סיקה ההמומה, שכמובן אמרה “כן” לקול תשואות הקרובים.

הצעת נישואים מקסימה 11

וככה נראית התוצאה הסופית של קליפ הצעת הנישואין הנהדר של השניים, כולל ההפתעה במסעדה בסופו:

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...