פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

התמונה המופלאה הזו נראית כאילו נלקחה מסיפורי אגדות

מרטין לה-מיי, צלם חובב שמתגורר בלונדון, טייל ביחד עם אשתו, גם היא צלמת חובבת, באחד הפארקים במזרח העיר, כשלפתע שמעו קולות מוזרים מוזרים מאחד העצים. כשהביטו דרך המשקפת שלהם, הם זיהו ציפור יפהפייה שמתנועעת בחוסר נוחות ומנופפת בכנפיה. לה-מיי מיהר להחליף את המשקפת במצלמה שלו, ובדיוק באותו רגע, הציפור המריאה והחלה לעוף בכיוונם של בני הזוג.

קליק על התמונות להגדלהסמור ונקר 2

אלא שאז, כאשר הצליח למקד את המצלמה על הציפור, הבין לה-מיי שהציפור, נקר אירופאי ירוק, נושאת על גביה יונק כלשהו במה שנראה כמו טיסה קסומה משותפת של שני בעלי חיים, כזו שאפשר למצוא רק באגדות של דיסני, או בפרקים של נילס הולגרסון.

סמור ונקר 1

ואולם, אם חשבתם שמדובר בתחילתה של ידידות מופלאה בין סמור לנקר ירוק, אנחנו נאלץ לאכזב אתכם. סמורים מתמחים בביצוע מעשי שוד בקנים של ציפורים כשלרוב הם מסתפקים בביצים. הפעם, החליט הסמור לנסות את מזלו עם ארוחה מוגדלת כשניסה להתנפל על הציפור, מה שהופך את הטיסה המופלאה של השניים לקרב אימתני על החיים.

סמור ונקר 3

"בסופו של דבר הנקר נחת על הקרקע, החל להתקוטט עם הסמור ואנחנו חששנו שזה הסוף שלו" סיפר מרטין לאתר Business Insider ואז חשף את הסוף הדרמטי של הפרשה: "הנוכחות שלנו בסביבה כנראה הסיחה לרגע את דעתו של הסמור ואפשרה לנקר להתנדף מהמקום בחיים". סוף טוב הכל טוב, אף אחד לא מת ואנחנו זכינו לצפות בתמונת טבע מדהימה כמותה לא רואים בכל יום, גם לא בנשיונאל ג'אוגרפיק. נפלא.

סמור ונקר 4

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...