פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

15 דוגמאות מצחיקות למשפטים שגברים פשוט לא יודעים איך להגיב אליהם כשהם שומעים אותם מנשים

נורא קל להצמיד למערכות יחסים זוגיות שלל סטראוטיפים הקשורים להבדלים התהומיים בין גברים ונשים. אז נכון, לכל מערכת יחסים זוגיות יש את המאפיינים שלה, והכללות הנוגעות לעם הגברי או לזה הנשי הן מיושנות ולגמרי פאסה, ובכל זאת, יש דברים קטנים שלעולם לא משתנים, כמו למשל אותם משפטים מפורסמים שנשים תמיד אומרות לגברים, משפטים שלרוב משאירים אותם מבולבלים וללא יכולת סבירה לייצר תגובה מילולית הולמת וראויה. ריכזנו לכם בפוסט 15 משפטים מצחיקים כאלה. תהנו!

היא עם דמעות בעיניים, מצוברחת, ורואים שמשהו מטריד אותה, אבל כשאתה שואל מה הולך היא עונה "הכל בסדר". כלל הברזל הכי מפורסם בזוגיות קובע: היא ממש לא בסדר ותפקידך הוא לנסות להבין מדוע בזמן הקצר ביותר.

משפטים שנשים אומרות 1

כל גבר שמצא את עצמו מאוהב בידידה ולכוד בתוך ה-friends zone מכיר את השאלה הבאה, וכל גבר שמכיר את השאלה הבאה תמיד עונה בלב את את אותה התשובה.

משפטים שנשים אומרות 3

אחת השאלות הכי מסוכנות בספר וכזאת שמשאירה גברים מבולבלים משחר ההיסטוריה. ענית כן? אתה בצרות. ענית לא? אתה לא מספיק כנה ואי אפשר לשאול אותך שום דבר.

משפטים שנשים אומרות 4

רצה הגורל וחלק לא קטן מהגברים נולדו עם ידיים שמאליות שלא ממש יודעות איך להתמודד עם מברג או פטיש. אחד המשפטים היותר משפילים לאגו הגברי, ובלי סיבה הגיונית אמיתית, הוא המשפט המפורסם הבא שמגיע לרוב אחרי 2-3 ניסיונות כושלים מצד הגבר לבצע את המלאכה.

תיקונים 40

שאלה טריקית כמעט כמו שאלת ההשמנה, כאשר גם במקרה הזה אין אף תשובה נכונה. לרוב גברים ינסו לצאת מזה עם אמרה מחמיאה כלשהי, וזו גם ההעדפה הרשמית של מרבית הנשים.

משפטים שנשים אומרות 6

כשגבר בוהה באוויר יש 2 אפשרויות – או שהוא חושב על מליון דברים במקביל, או שהראש שלו ריק כמו קערת אוכל של כלב שהנחתם בה נקניקייה לפני רגע. אין שום סיבה לנסות ולגרום לו לתרגם את המחשבות המטופשות שלו למילים

משפטים שנשים אומרות 7

אין דבר גרוע יותר מלהזכיר את האקס המיתולוגי בקונוטציה שלילית הקשורה לבן הזוג הנוכחי שלך. פשוט אין.

משפטים שנשים אומרות 8

לא, אין לו באמת מושג מה הוא עושה, אבל זה חלק מהכיף עבורו. בחיאת, אל תבאסי. תני לו להרוס את הבית ואז לתקן אותו בכוחות עצמו.

משפטים שנשים אומרות 9

לחלק גדול מהגברים יש נטייה לא לשים לב לפרטים הקטנים. לכן, כשבת הזוג שלך שואלת אותך את השאלה הבאה, מדובר בחידה מורכבת שדורשת מאמץ מנטלי רב. לכן, אם את אישה, נסי להימנע מהשאלה הזאת כל עוד לא צמחה לך רגל שלישית או עשית קרחת.

משפטים שנשים אומרות 10

כל מעריצי הסדרה "חברים" ודאי זוכרים את העובדה שג'ואי לא חולק אוכל. אז נכון, תמיד כיף לחלוק אוכל עם בני זוג, אבל אם 5 דקות לפני אמרת שאת לא רעבה והזמנת לעצמך כוס מים וסלט ירוק, אל תרדי לבן הזוג שלך על האוכל. הוא רעב.

משפטים שנשים אומרות 11

אתה פשוט לא תבין, והאמת? מה כל כך חשוב לך להבין?

משפטים שנשים אומרות 12

אם את בוטחת בגבר שלך, אף פעם אל תשאלי אותו את השאלה הבאה. גברים נוטים להרגיש חוסר אמון ואובדן שליטה כשהשאלה הזאת עולה לאוויר. ממש סקרנית ורוצה להיות רגועה? קחי את הטלפון שלו ותסתכלי כשהוא לא בסביבה.

משפטים שנשים אומרות 13

כן, הוא חושב שהיא בסדר, ולא, בשום פנים ואופן לא יותר ממך. האם זו האמת? לעולם לא תדעי ועדיף ככה

משפטים שנשים אומרות 14

הם לא. וגם אם כן, הם לא אוהבים שאומרים להם את זה או מזלזלים בתחביבים המטופשים שלהם

משפטים שנשים אומרות 15

המשפט שיגרום לאגלי זיעה לגלוש על מצחו של כל גבר, גם אם מדובר בשיחה על מצבה הגרוע של הצמחייה במרפסת

משפטים שנשים אומרות 16

באמצעות: Bright side | איורים: Natalia Kulakova

הפטריה - האתר הכי טוב בארץ

פוסט בהפתעה

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...