פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזאת ציירה בכל יום במשך שנה את הדברים הקטנים שכל אישה עושה כשאף אחד לא מסתכל

מאיירים הם אנשים יצירתיים וחוץ מזה הם גם אוהבים אתגרים, בגלל זה חלק מהם מתחייבים לפרויקט די פסיכי שנקרא "365". מי שמצטרף למיזם השאפתני הזה, לוקח על עצמו לאייר לפחות איור אחד ביום במשך שנה שלמה. בכל יום, בלי יוצא מן הכלל. בין האמנים שהחליטו להשתתף בפרויקט נמצאת גם סאלי ניקסון המתגוררת בליטל רוק בארצות הברית.

היא התחילה עם האתגר באפריל 2015 וחיפשה נושא שייתן לה מספיק השראה כדי שהוא תוכל לצייר דברים שקשורים בו שנה שלמה. באופן מפתיע, היא בחרה בנושא הכי טריוויאלי ולא מרגש, שמצליח איכשהו להיות מעניין בכל זאת – החיים עצמם. או ליתר דיוק: הרגעים הקטנים בחיים שלה ושל נשים אחרות, אלה שקורים כשאף אחד לא מסתכל או כשהן לבד בבית.

המטרה שלה היתה להראות לכולם את הצד הטבעי והאמיתי ביום יום של כל אישה, בניגוד לרגעים המבוימים והערוכים היטב שמופיעים באינסטגרם, בפייסבוק ואפילו בסנאפצ'אט. בין 365 האיורים השונים אפשר למצוא נשים שונות מתקלחות, אוכלות במיטה, מסתובבת בבית בלי מכנסיים, יושבות בשירותים או מדברות עם הכלב.

זה קצת מוזר שאיורים שמנציחים רגעים כל כך סתמיים מצליחים להיות כל כך מעניינים, אבל זה כנראה כל הקסם של הפרויקט הזה. "אין להן גוף מושלם או הרגלים מושלמים וזה מה שגורם לכולם להזדהות איתן" מסבירה ניקסון ומודה: "המטרה שלי היתה להפוך את הדברים הכי בנאליים למשהו מיוחד". האמת? יש מצב שהצליח לה. הנה 30 איורים נבחרים מתוך הפרויקט של ניקסון, ואם אתם רוצים עוד אתם מוזמנים לבקר באתר שלה (לינק בסוף הפוסט).

נשים

נשים2

נשים3

נשים4

נשים5

נשים6

נשים7

נשים8

נשים9

נשים10

נשים11

נשים12

נשים13

נשים14

נשים17

נשים18

נשים19

נשים20

נשים21

נשים22

נשים23

נשים24

נשים25

נשים26

נשים27

נשים28

באמצעות: boredpanda | עוד תמונות: סאלי ניקסון

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...