פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אשליה אופטית: הפנים של הבחורה הזאת משתנים תחת סוגי תאורה שונים

אם תהיתם פעם כיצד יכול להיות שבצילום אחד אתם יוצאים נפלא ונראים נהדר, ובצילום אחר אתם נראים כאילו כרגע קמתם משינה של ארבע שנים או כמו עצירים נמלטים שזה עתה ברחו לחופש דרך הביוב, אז כמובן שיש לכך המון הסברים – החל מזוית הצילום, דרך סוג המצלמה ויכולות הצלם. אולם, אם יש גורם שמשפיע יותר מכל על הפנים שלכם בצילום, לפחות על פי הסרטון המטורף הזה, הוא התאורה בה צולמה התמונה

למרות מה שהעיניים והמוח שלכם ינסו לספר לכם, בסרטון הבא יש פנים של בחורה אחת בלבד. הסרטון המתעתע הזה מציג פנים של בחורה כאשר התאורה מסביבה משתנה בכל רגע במאות גוונים שונים וזויות שונות, וגורמת לה להיראות, לפחות במבט ראשון, כמו המון נשים שונות עם פרצופים שונים.

Watch one woman's face morph into many different faces with lighting

כפי שאתם יכולים לראות בסרטון ובתמונה הנעה (גיף) כאן מעל, התאורה עשויה לשנות פנים של אדם בצילום מקצה לקצה, ויש כמה רגעים בסרטון הזה בהם למרות שמדובר בוידאו רציף, זה ממש נראה כאילו מדובר בקולאז' של נשים שונות שחובר בסרט נע של תמונות.


הסרטון הנהדר הזה עלה לרשת באפריל השנה, ולא ממש זכה לעדנה ויראלית ברשת עם קצת מעל ל-50 אלף צפיות. כעת הוא חוזר לסיבוב נוסף לאחר שפורסם שוב בכמה אתרים מובילים.

באמצעות: Gizmodo

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...