פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כך נראית היום האישה שהורידה יותר ממחצית ממשקל גופה וזכתה בתחרות בגדי ים

לאורך כל חייה של קונר רנס, בת 26 מנברסקה, משקל הגוף שלה היה נושא בעייתי שגרם לה לבעיות חברתיות והצקות של ילדים, עד שבגיל 18 כשהגיעה למשקל שיא של 125 קילו, החליטה בעצת המשפחה, לפנות לעזרה מקצועית של תזונאית ומאמן אישי. הצעד הזה היה הפתח לשינוי הענקי בחיים שלה.

הצעירה יצאה למסע בו השילה יותר ממחצית משקל גופה והפכה עם הזמן למאמנת ודוגמנית של אורח חיים בריא וספורטיבי שמהווה מקור השראה למאות אלפי צעירים וצעירות שמתמודדים עם בעיות משקל גוף ודימוי עצמי נמוך.

2

קונר מספרת שסבלה במשך שנים בבית הספר מביריונות של ילדים שירדו עליה רק בגלל המשקל שלה וקראו לה בשלל ברכות איומות ואכזריות החל מ'שמנה', 'מכוערת' ועד כדי קריאות נוראיות שאמרו לה שאמרו לה שעם איך שהיא נראית עדיף שתתאבד.

כיום, אחרי ששינתה את הרגלי התזונה שלה וסיגלה לעצמה שגרה של חיים בריאים וספורטיביים היא מספרת שהיא גאה בצלקות וסימני המתיחה שנשארו לה מתהליך ההרזייה שלה, היא אומרת שהם הוכחה לדרך שהיא היתה צריכה לעבור על מנת להגיע לאיפה שהיא היום.

3

6

קונר בת ה-26 מנברסקה הפכה ללהיט באינסטגרם, שם היא מעלה באופן קבוע את התמונות של המסע שלה. היא מספרת שהגיע למשקל של 125 קילו בשל החיבה שלה למתוקים ולבצק ובגיל 18 הצליחה לעצור ולהפוך את העלייה הקבועה במשקל גופה בזכות תזונה נכונה ופעילות ספורטיבית.

כיום כשהיא שוקלת 60 ק"ג, הבחורה הצעירה אזרה אומץ והחליטה להגשים לעצמה חלום ישן כשנרשמה בשנת 2015 לתחרות עולמית של יופי וכושר. בתחרות הזו היא לבשה ביקיני בפעם הראשונה בחייה. להפתעתה היא קטפה את המקום הראשון בתחרות בגדי הים, ומאז הפכה למקור השראה עבור 40 אלף העוקבים שלה באינסטגרם שעוקבים אחרי מסע הירידה במשקל שלה.

קונר סיפר לאנשים בתחרות שהיא גאה בסימני המתיחה שלה שמספרים את הסיפור והדרך הארוכה שעשתה על מנת להגיע לאיפה שהיא היום מבחינה גופנית ומנטלית. היא מעידה על עצמה שהיא כיום בדיוק אותה בחורה שהיתה פעם, רק יותר שמחה ובריאה.

1

2

4

5

7

8

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...