פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האבא הזה גורם לבנו הלוקה בתסמונת דאון לעוף בסדרת תמונות מקסימה ומרגשת

לפני כשנה וחצי, נולד וויל, ילד בלונדיני מתוק, אח קטן לארבעה אחים ואחיות שכבר מאיישים את משפחת לורנס. אלא שבניגוד לשאר הילדים, וויל נולד עם תסמונת דאון, ושינה את חייה של המשפחה הנחמד לנצח.

תחילה, כשבישרו הרופאים להורים על כך שהתינוק שלהם לוקה בתסמונת דאון, לא ידעו ההורים איך לעכל את החדשות הלא משמחות. המידע שקראו באינטרנט ביחד עם התגובות של הרופאים לא השאירו הרבה מקום לאופטימיות בקשר לעתיד, והאב אלן חשש מאוד מעתידה של המשפחה ומההשפעה של גידול ילד כזה על המשפחה כולה. ואולם, 17 חודשים אחרי, משפחת לורנס מאושרת מתמיד. וויל הקטן הכניס קילוגרמים של אושר ואהבה למשפחה, חיזק אותה, ויחד, הם נראים כמו המשפחה המושלמת.

לפני כמה חודשים, כשוויל למד להתהפך ולהסתובב בפעם הראשונה, הבחין אביו אלן בתופעה מקסימה: במקום לנסות להישען על ידיו ולזחול, וויל פורש את ידיו לאחור, ומבצע תנועות בעיטה עם רגליו כאילו הוא מנסה לעוף. אלן, צלם במקצועו, החליט לצלם את וויל ובאמצעות פוטושופ, להגשים את חלומו ולאפשר לו לעוף בשלל סיטואציות מקסימות בסדרת תמונות שזכתה לשם "וויל יכול לעוף".

וויל יכול לעוף 19

במהרה, כבשו התמונות של סופר-וויל את לבם של בני המשפחה והחברים הקרובים, ובנוסף, העניקו השראה רבה למשפחה עצמה. "התמונות הללו של וויל קיבלו משמעות עצומה ומרגשת עבורנו במיוחד כשאנחנו חושבים על האתגרים הלא פשוטים שהוא צפוי לעבור בחייו." אומר אלן ומוסיף את המשפט הכל כך מרגש הבא: " למרות שיש לו תסמונת דאון, אנחנו יודעים ובטוחים שהוא יוכל לעשות כל מה שהוא חולם עליו כשיגדל. וויל יכול לעוף".

כעת התמונות של וויל המעופף מככבות גם ברחבי הרשת כשהמשפחה מקווה שהן יעניקו השראה גם להורים אחרים לילדים בעלי מוגבלויות. בנוסף הקימה המשפחה פרוייקט מימון מיוחד באתר קיקסטארטר במסגרתו היא מנסה לגייס כסף בכדי לייצר לוחות שנה מיוחדים עם תמונותיו של וויל, כשמחצית מהרווחים ממכירת לוח השנה הזה יתרמו לעמותות למען ילדים בעלי תסמונת דאון.

הנה כמה תמונות נבחרות מתוך "וויל יכול לעוף". מוזמנים לצפות גם בסרטון המקסים שיצרה המשפחה בסוף הפוסט.

וויל יכול לעוף 1

וויל יכול לעוף 21

וויל יכול לעוף 22

וויל יכול לעוף 2

וויל יכול לעוף 3

וויל יכול לעוף 4

וויל יכול לעוף 5

וויל יכול לעוף 6

וויל יכול לעוף 7

וויל יכול לעוף 8

וויל יכול לעוף 9

וויל יכול לעוף 10

וויל יכול לעוף 20

וויל יכול לעוף 11

וויל יכול לעוף 12

וויל יכול לעוף 13

וויל יכול לעוף 14

וויל יכול לעוף 15

וויל יכול לעוף 16

וויל יכול לעוף 17

צפו בסיפור הנפלא של וויל ומשפחת לורנס:

באמצעות: kickstarter
תמונות: instagram | BoredPanda

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...