פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

תמונות טבע עוצרות נשימה בקטגורית בחירת הקהל בתחרות "צלם הטבע של השנה"

השנה, תציין אחת מתחרויות הצילום היוקרתיות בעולם – "צלם הטבע של השנה" – את השנה ה-50 לקיומה. לכבוד המאורע העניקה התחרות לציבור, בפעם הראשונה, את האפשרות להצביע ולבחור את תמונת הטבע המנצחת שלהם.

ההודעה על הקטגוריה החדשה – "תמונות שלוכדות את הדמיון בצורה הטובה ביותר" – שנפתחה להצבעת הקהל פורסמה החודש, ואת חלק מתמונות המתמודדים הבאנו כאן דרך אתר The Huffington Post. מתוך 41,000 תמונות שנשלחו, בחר צוות השופטים 50 תמונות שיוצגו לבחירת הקהל בקטגוריה הספציפית. כמו תמיד, התמונות אינן מאכזבות ועומדות בסטנדרט "שומט הלסתות" הרגיל של התחרות, וכל אחת מהן מרהיבה בפני עצמה.

טום אנג, חבר בפנל השופטים של התחרות השנה, פנה לציבור בהודעה לעיתונות: "אם אי פעם תהיתם מדוע תמונה אחת מצליחה להאפיל ו"לנצח" תמונה אחרת, זה הזמן שלכם לומר את דברכם. עם זאת, עם כל כך הרבה צילומים מרהיבים ויוצאים מן הכלל, כשניתן לבחור רק אחד – יש לבחור אותו בתבונה.

ההצבעה לאוסף "בחירת העם" תסגר ב -5 בספטמבר 2014. הזוכה ב"פרס בחירת העם" יוכרז באירוע רשמי מטעם מארגני התחרות, ה- BBC ומוזיאון הטבע בלונדון, ויוכתר כ"צלם הטבע של השנה" בקטגוריה זו.

מרסל ואן אוסטן, הולנד

1

קארן לוני, אוסטרליה

2

ג'סטין בלאק, ארה"ב

3

כריסטיאן ויזל, מקסיקו

4

סטנלי לארו, צרפת

5

סטפן טונגלר, גרמניה

6

טוביאס ברנרד, גרמניה

7

דויד טיפלינג, בריטניה

8

גורדון איג, ארה"ב

9

מוחמד קורשד, כווית

10

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...