פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזאת בישרה לבעלה בהודעה שהיא הביאה "כלב" הביתה וזה מה שקרה כשהוא ראה את התמונה המפתיעה

מכירים את הקטע הזה שאתם מוצאים כלב נטוש ברחוב, מתמלאים בתחושת רחמים, מחליטים לקחת אותו אליכם הביתה כדי לנסות לעזור לו ואז מגלים שמדובר בכלל בזאב בר מסוכן ומאוד לא ידידותי? ובכן, למרות שהתסריט הזה נשמע מאוד לא סביר, זה בדיוק מה שקרה לבחור בשם ג'סטין, או ליתר דיוק, לאשתו.

ג'סטין יצא מהבית בשעת בוקר מוקדמת לעוד יום שגרתי בעבודה וכמו בכל יום, השאיר בבית את אשתו קיילה ואת בנו הקטן אולי. עד כאן הכל רגיל, אלא שאז, בלי שום התראה מוקדמת, קיבל ג'סטין הודעת טקסט מפתיעה מאשתו שבישרה לו שזה עתה מצאה כלב מחות לבית והחליטה להכניס אותו הביתה. אל ההודעה צירפה קיילה תמונה של אולי והכלב החדש. זו גם היתה הנקודה בה העניינים השתבשו והחלו לצאת משליטה כאשר ג'סטין הבין שבעל החיים שאשתו הכניסה זה עתה הביתה הוא ממש לא כלב, כי אם זאב ערבות (קיוטי).

התכתובת הקורעת בין השניים, אותה פרסמה האישה בפרופיל הפייסבוק שלה, הפכה במהרה ללהיט גדול, גם בזכות התגובות ההורסות של הבעל שלא ידע מאיפה נחת עליו הסיפור ההזוי הזה, ובעיקר בזכות ההטרלה האדירה של האישה שכנראה ממש השתעממה בבית ועלתה על הרעיון הגאוני.

לנוחיותכם, תרגמנו את השיחה בין השניים, ואם אתם רוצים לקרוא את התכתובת המקורית אתם מוזמנים לגלול לסוף הפוסט. ציון 10 לאישה על מקוריות, ציון 10 לבעל על האיפוק והתושייה.

זאב ערבות 3

זאב ערבות 4

זאב ערבות 5

זאב ערבות 6

זאב ערבות 7

זאב ערבות 8

זאב ערבות 9

זאב ערבות 15

זאב ערבות 11

זאב ערבות 12

זאב ערבות 13

זאב ערבות 15

והנה התכתובת המקורית באנגלית:

זאב ערבות אנגלית 1 זאב ערבות אנגלית 2 זאב ערבות אנגלית 3 זאב ערבות אנגלית 4 זאב ערבות אנגלית 5 זאב ערבות אנגלית 6 זאב ערבות אנגלית 7 זאב ערבות אנגלית 8 זאב ערבות אנגלית 9 זאב ערבות אנגלית 10 זאב ערבות אנגלית 11 זאב ערבות אנגלית 12

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...