פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כך תדעו מי הסיר אתכם מרשימת החברים שלו בפייסבוק

אחד הרגעים היותר מבאסים ומשפילים במהלך השיטוטים שלכם בפייסבוק הוא אותו רגע בו אתם נזכרים בחבר ישן, נכנסים לפרופיל הפייסבוק שלו ואז מגלים לתדהמתכם שמאז הפעם האחרונה בה קיימתם אינטרקציה כלשהי אתו, הוא הספיק למחוק אתכם מרשימת החברים שלו. בפייסבוק דואגים להפגיז אותנו באינסוף נוטיפיקציות שלא תמיד מעניינות אותנו, אבל משום מה, לא טורחים לעדכן אותנו על חברים שהחליטו לנטוש את החברות ביננו.

תוסף חדש בשם "מי מחק אותי בפייסבוק?" (who deleted me on facebook) מאפשר לכם סוף כל סוף לדעת בקלות מי מחברי הפיייסבוק שלכם נפנפף אתכם מרשימת החברים שלו. לצערנו, התוסף אינו פועל רטרואקטיבית כך שלא תוכלו לדעת מי נטש אתכם עד לרגע בו התקנתם אותו, אבל כן תזכו לגלות בזמן אמת מי מהחברים שלהם מחק אתכם מאותה נקודה והלאה.

איך זה עובד?

ההתקנה של התוסף היא פשוטה ופועלת בדפדפנים כרום, פיירפוקס וספארי. כדי להתקין אותו לחצו כאן ואז על הכפתור האדום הגדול המופיע במרכז המסך.

אנפרנד 2

תוך רגעים ספורים יותקן התוסף ואל שורת הדפדפן שלכם יתווסף אייקון קטן של דמות הפייסבוק הכחולה עם סימן X עליה. בנוסף, יצטרף אותו אייקון בדיוק גם לפרופיל הפייסבוק שלכם, משמאל לאייקון המודיע לכם על בקשות חברות חדשות.

אנפרנד 6

לחיצה על האייקון תפתח דף חדש בדפדפן שלכם שם תוכלו לצפות בכל העדכונים על שינויים במצבת החברים שלכם בפייסבוק. ברגע שיצטרפו לרשימה שלכם חברים חדשים, או לחילופין, יוסרו ממנה חברים, תזכו לקבל עדכון ולדעת מי הצטרף ומי נטש (לחיצה על כפתור Lets go see who).

אנפרנד 5

אם אתם פחות בענייני תוספים, למרות שמדובר בהתקנה פשוטה שלוקחת בדיוק 10 שניות, קיימת גם אפשרות להוריד אפליקציה תואמת (אנדרואיד | אייפון) שפועלת בדיוק באותה הצורה: מורידים את האפליקציה, מבצעים log-in באמצעות פייסבוק, מחכים שהאפליקציה תסקור את רשימת החברים שלכם, ומחכים לעדכונים.

עדכון: בעקבות עומס רב על שרתי האפליקציה והתוסף שזוכים לבאז עצום בעולם ברגעים אלו, ייתכן ותיתקלו בתקלות במהלך ההפעלה. התקלות הללו אמורות להסתדר בהמשך.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...