פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האם תצליחו למצוא את אפי הישראלי שמסתתר ברחבי הדיזנגוף סנטר?

חג פורים כבר ממש מתדפק על דלתנו, ואם היינו צריכים לנחש, היינו מהמרים שבמהלך ימי החג תיתקלו לפחות פעם אחת בבחור או בחורה שהחליטו להתחפש לאפי, הדמות המוכרת מתוך סדרת ספרי הילדים "איפה אפי". אז נכון, הבחור המצחיק הבא, כנראה לא יזכה השנה בתחרות התחפושות השנתית במקום העבודה שלו, אבל הוא ללא ספק שדרג את תחפושת "איפה אפי" ולקח אותה צעד אחד קדימה.

הבחור הישראלי האלמוני הזה, ששמו לא ידוע אבל מכנה את עצמו poeticmatter, החליט להשתעשע קצת לקראת פורים והעלה לאתר Reddit את סדרת התמונות המצחיקה הבאה, במסגרתה התחפש לאפי ובחר ללכת לאיבוד במקום הכי מושלם לכך בארץ, דיזנגוף סנטר.

כמובן, אתם הגולשים מתבקשים להעיף מבט בתמונות ולנסות לאתר את אפי בין שלל המבקרים בקניון. הברדק האטומי בסנטר, יחד עם הדוכנים והאנשים הרבים ובשילוב הרצפה האדומה שחורה הופכים את העניין למאתגר ולא פשוט בכלל ואת התעלול של אפי הישראלי למוצלח במיוחד, והוא כבר זכה לפרסום בלא מעט אתרים בעולם ביממה האחרונה. מוכנים? צאו לדרך.

זאת הדמות שאתם מחפשים:

איפה אפי דיזנגופף סנטר 1

בהצלחה!

איפה אפי דיזנגופף סנטר 2

איפה אפי דיזנגופף סנטר 3

איפה אפי דיזנגופף סנטר 4

איפה אפי דיזנגופף סנטר 5

איפה אפי דיזנגופף סנטר 6

איפה אפי דיזנגופף סנטר 7

איפה אפי דיזנגופף סנטר 8

איפה אפי דיזנגופף סנטר 9

לא הצלחתם למצוא את אפי בתמונה האחרונה? זה כי הוא לא באמת שם. סתם שתלנו אותה כאן כדי לחרפן אתכם. לא מצאתם באחרות? נסו שוב.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...